Хубави перденца за детска стая - от къде?

  • 4 480
  • 17
Здравейте мили мами!

Виждали ли сте / купували ли сте някъде в София детски пердета, с хубави картинки, в ярки цветове? Гледах в един магазин пардета с хубави картинки, но на бял фон, а аз искам нещо много цветно, ярко и готино. Споделете вашия опит, моля! Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Мисля,че нашите са тези които описваш-на бял фон многоцветни патенца се разхождат на една полянка.Честно казано не съм виждала по-шарени,а доста магазини пообиколих.
Виж целия пост
# 2
Нашите са жълти с барбита,които пеят и танцуват,малките много си ги харесват.Купихме ги от Сара99 или май някакъв друг номер.Абе името беше Сара,но за номера отзад не съм сигурна.
Виж целия пост
# 3
На Илиенци има няколко магазина за пердета. Там си намерих дълго търсените мечопуховски пердета, но те също са на бял фон. Иначе бяха на добра цена.
Виж целия пост
# 4
най-много магазини за пердета има на ул. Екзарх Йосиф
Виж целия пост
# 5
Аз купих пердета на малкия от Домко-Люлин.Едните са в жълто и оранжево на звездички,а другите са в светло и тъмно син цвят на мечета(същия десен като тапетите).Обикновено ярките пердета не се търсят много-много,та и в двата случая бяха намалени! Grinning
Виж целия пост
# 6
най-много магазини за пердета има на ул. Екзарх Йосиф
И аз ходих там,но според мен са доста по-скъпи отколкото в Домко.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите! Продължавам да следя темата.

Купихме ги от Сара99 или май някакъв друг номер.Абе името беше Сара,но за номера отзад не съм сигурна.
da_bo, къде се намира този магазин?
Виж целия пост
# 8
И аз видях хубави детски магазини в Домко.
Виж целия пост
# 9
Мистър Бриколаж
Виж целия пост
# 10
нашите са от ДОМКО-то. там почти за всички видове детски тапети има и пердета.
Виж целия пост
# 11
тия дето продават тапетите Раш на Иван Асен имаха страшни детски пердета също
Виж целия пост
# 12
В Домко има голямо разнообразие
Виж целия пост
# 13
Най-красивите детски мотиви съм виждала в Раш Peace
Виж целия пост
# 14
Къде са тия Раш, че се заинтригувах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия