Модни аксесоари за малки госпожици - откъде?

  • 634
  • 6
откъде мога да намеря кърпи за глава за 6 месечно бебе или по-голямо. Къде въобще има магазин в София или в нета? А някой да предлага? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
На Пиротска има магазин ,в който продават шапки,миналата година от там купих на Борянка.Като вървиш по Пиротска от ЦУМ в посока Ботев е от ляво точно преди Ботев,едно малко магазинче.В него продават само шапки,има голям избор на детски.
Виж целия пост
# 2
много благодаря. но ми се ще да си намеря и кърпи
Виж целия пост
# 3
Az kupih strahotna kyrpa za glawa na beba през есента. Пробвах какви ли не-даже и от моите, но бяха твърди или и падаха на очите. А тази е триъгълна и много мекичка. Изкара зимата основно с нея...нищо, че е лятна Mr. Green. Аз я купих от сергията за шапки и фанелки до Шипка 6 /отстрани, посока Канала/. бяха даже намалени, защото лятото си беше отишло...май 3 лв. струваше. Тук е с кърпата Laughing
http://www.bgphoto.net/photos/6536/o632743935778750000.JPG
Виж целия пост
# 4
На Дияна й бях купувала кърпа от един детски магазин в Надежда - "Пебълс".
Ще я носи и това лято.
Сега се пробва да носи моите ленти, които стават и за лента, и за кърпа. Ех, оказа се, че снимки имам само на мобилния, но се надявам да сте ме разбрали  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Явно не се изразих добре,в този магазин има шапки,кърпи,козирки и всякакви от този вид.
Виж целия пост
# 6
Защо не провериш в магазина на Барби в СофияЛенд  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия