За детските добавки вече е необходима информация за 12, а не за 6 месеца

  • 2 051
  • 47
Когато попълвата декларация за доходите ви във връзка с получаването на детски добавки, ще са ви необходими бележки за доходите през послените 12 месеца. А не както беше досега - за 6.

Пускам тази тема, за да не им се налага и на други родители да взимат бележки за доходите и да пишат декларации по ДВА ПЪТИ. Rolling Eyes

Подадох декларация на 10 март. На 15 ми се обадиха, за да ми кажат, че трябва да я подавам на ново Rolling Eyes
Днес пак ходих да събирам бележки...за втори път този месец:crazy:

Добрата новина е, че друга декларация ще се подава чак след 12 месеца /логично Wink
Виж целия пост
# 1
доходите през послените 12 месеца. А не както беше досега - за 6.

Пускам тази тема, за да не им се налага и на други родители да взимат бележки за доходите и да пишат декларации по ДВА ПЪТИ. Rolling Eyes

Подадох декларация на 10 март. На 15 ми се обадиха, за да ми кажат, че трябва да я подавам на ново Rolling Eyes
Днес пак ходих да събирам бележки...за втори път този месец:crazy:

Добрата новина е, че друга декларация ще се подава чак след 12 месеца /логично Wink
Виж целия пост
# 2
луда работа smile3515
и това чудо за какво е...?
сигурно зада се откаже човек и да се върнат парите на глупаватани държава 



и от мен хиляди благодарности.... smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 3
Много полезна информация,благодаря! Peace
Виж целия пост
# 4
Благодатя ти, че го сподели  bouquet
В началото на април трябва да подавам такава декларация и по- този начин ще си спестя едно разкарване.
Виж целия пост
# 5
И аз благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 6
Ееее,добре,че каза.Голямо благодаря.Спести ми едно разкарване.
Черпя една бира Laughing beer2
Виж целия пост
# 7
Много благодаря! Другата седмица ще ходя да подавам декларацията.  Laughing
Виж целия пост
# 8
Много благодаря.
Абе тези друга работа нямат ли си само глупости измислят?Sad
Виж целия пост
# 9
Много полезна информация,благодаря! Peace
Много благодаря  bouquet
чееееееееееее те какво ли няма да измислят вече само разкарват хората ,ако може да се отказват Sick #Cussing out
Виж целия пост
# 10
И от мен едно голямо благодаря! Точно днес казах на мъжа ми да вади бележки и сега му звъннах относно промяната. Добре, че беше забравил Laughing
Виж целия пост
# 11
аз подадох на 13-ти март като преди за 6 месеца и ми я приеха и никой не се е обаждал Thinking
Виж целия пост
# 12
  bouquet Голяяямо мерси!За 2год. съм вземала детски точно 6м, след това 2пъти ме връщаха за документи, теглих им по една ... и сега тъкмо бях решила да ходя пак, добре че прочетох темата!
Виж целия пост
# 13
аз подадох на 13-ти март като преди за 6 месеца и ми я приеха и никой не се е обаждал Thinking


И аз подадох на 13, но на мен ми се обадиха, в понеделник ще ходя пак  Crossing Arms!
Виж целия пост
# 14
Добре де, нали имат данните за предходния период. Ако няма прекъсване, пак ли искат да се носят справки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия