Бейбифон?

  • 2 883
  • 15
Някой ползвал ли е бейбифона на Бертони!
Какви са отзивите за него.Струва ми се на приемлива цена!
Виж целия пост
# 1
На каква цена е,че и аз съм на такава вълна в момента ?
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Tsvety
На каква цена е,че и аз съм на такава вълна в момента ?


Между 45 и 50 лв. Поне в София
Виж целия пост
# 3
Нали се ловели такситата с него???
Виж целия пост
# 4
Ползвам откакто се е родила Радослава преди 7 месеца и съм много доволна. Не знам каква му е цената, защото ни е подарък. Само веднъж ми се е случвало да чуя такси, защото колата беше точно под прозореца на спалнята ни. Веднъж хванах и телефонния разговор на съседката под нас със безжичен телефон. Като цяло обаче е много ценна придобивка, защото съм много по-спокойна, когато оставям бебчо да спи сама в стаята. Може би външната намеса зависи от това, колко е стар модела, нямам идея. Но както съм ви написала за 7 месеца само 2 пъти имам някакви странични шумове и то те се чуват на слушалката, която нося аз. При бебето нищо не се чува.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Maminka
Нали се ловели такситата с него???


да беее
по бебефона си виках такси, моля ти се, как!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Maminka
Нали се ловели такситата с него???


не само, не само.
Изобщо вземеш ли си бейбифон ставате едно голямо семейство с всички таксита, сотаджии, и ловиш всичко без да ги искаш.
И не е проблемът в бейбофона, а в останалите идиоти, които ползват нелегално честоти.
Виж целия пост
# 7
има ги в новия магазин "хит" по 40лв
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам бейбифон на Филипс и за 6 месеца не ми се е случвало никога да чувам таксита, комшии и др. Само понякога прашти и превключвам на другият канал. безкрайно съм доволна от тази придобивка, много е практична.
Виж целия пост
# 9
Ние сме с точно такъв бейбифон, много съм доволна. Препоръчвам ти го! Върши страхотна работа и не е чак толкова скъп, единствено трябва да си купиш втори адаптер, но той струва 3лв. Laughing
Виж целия пост
# 10
На ТСМ са с камера и са около 100лв
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Evjeni
На ТСМ са с камера и са около 100лв

 Е, къде са толкова? Аз ги виждах около 200 само!
Виж целия пост
# 12
Ние също ползваме на Филипс вече 4 месеца и за сега не хващаме никакви таксита. Много е добър и върши страхотна работа Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 13
Нашият бейбифон е НУК, досега не сме " хващали" таксита и сотаджии, но пък кварталните псета и буйните съседи - да, но като леко пращене, което май си е нормално.
Доволни сме като цяло, но не си спомням цената.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Petinka
Цитат на: Evjeni
На ТСМ са с камера и са около 100лв

 Е, къде са толкова? Аз ги виждах около 200 само!


ами ще питам съпруга ми и ще ти пиша
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия