магазин gap baby

  • 4 790
  • 39
Сладуранки, разглеждах сайта на Gap и си харесах доста неща от бебешките.Ако някои знае от къде мога да си ги купя или къде има магазин, или къде се предлагат дрешки от тази марка??? newsm51
Виж целия пост
# 1
С интерес ще следя темата,защото имам доста неща на фирмата ,които купих от чужбина и съм мнооооооого доволна
Виж целия пост
# 2
доколкото знам в българия още не се продават.....май само в америка.. даже в европа май ги няма Grinning
а иначе и аз имам доста работи и съм доволна от качеството
Виж целия пост
# 3
 Моля ви дайте сайтчето да ги разгледам и аз, то явно че ги няма в България, но поне да си изплакна очите. Praynig
Виж целия пост
# 4
http://www.gap.com

Виж целия пост
# 5
Oooo,има има.В Младост3,търговски център Кондор на втория етаж има едно детско магазинче,в което продават бебешки на Гап,а и цените са прилични. newsm10
Виж целия пост
# 6
има поне 2-3 теми за магазини, в които се продават техни ишлемета "на черно"
има магазин в Младост 3 в ТЦ "Кондор" - дрешките им са за до 4-5 годинки
същите собственици имат и друг магазин около ул. Оборище, но не съм ходила там
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2797.0 - samo towa namerih
Виж целия пост
# 7
Ох дрешките са супер, макар че, зълва ми бачкаше доста време в магазин на Гап в Америка, и каза че толкова хубави неща не е виждала въобще. Пък аз се влюбих в някои неща, ама какво да се прави София е далеко Америка още повече Cry
Виж целия пост
# 8
В Европа имат магазини само в UK и Франция. Страхотни са. В България се шият някои линии - най-вече трикотаж - блузки и панталончета, и се намират по апокрифни магазинчета за ишлеме.
Иначе аз практикувам следното - избирам си от сайта, приятелка в Щатите ми ги купува и изпраща, а аз й изпращам парите. Цялото упражнение отнема не повече от 2 седмици и ако улучиш намаления си излиза супер изгодно дори и с пощенските разходи.
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря за информацията, още днес отивам до магазина newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 10
GAP, имали много хубави неща,жалко че тука ги няма Sad
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря за информацията, още днес отивам до магазина newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Не очаквай да намериш това,което виждаш в сайта им Wink
Виж целия пост
# 12
anjelina сподели после впечатленията....ако  искаш Grinning
Виж целия пост
# 13
Няма да са като тези на сайта може би,но пък има много хубави неща.Отдавна пазарувам от този магазин и съм много доволна,а и момичетата там са много любезни.
Виж целия пост
# 14
В Европа имат магазини само в UK и Франция.
То4но така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия