Д-р Виолета Николова Торакс

  • 1 865
  • 2
Здравейте майчета

Има ли някой йнф, за тази лекарка
благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
За тази не знам, но съм била при Игнатиев в Торакс на Стамболийски в София. Това е анти-лекар. Ако всички в Торакс са така, Ужас! В сайта им пише, че правят модерни изледвания и имат модерна техника.  Излъгах се и отидох. Нищо нямат. По-зле са от държавна болница. А този Игнатиев е пълен некадърник и перверзник. По-малко от мен разбира, която не съм лекар. Едва ли е отварял учебник. И като му обяснявах какви изледвания са ми правили други лекари, той се подиграваше с тях. И налрая трябваше и да си платя. Повече не бих отишла в Торакс. Не знам по какъв критерии ги подбират.
Виж целия пост
# 2
При тази лекарка започнахме да водим бебка още от самото начало. В деня на изписването я извикахме у дома за преглед и препоръки. Много ми помогна в началото когато имахме проблеми с кърменето, но като дойде време за ваксините нещо не се разбрахме и на консултации и ваксини решихме да ходим при друг лекар. След това отидохме при колегата и в другата смяна и остахме много доволни сега само при него ходим. Е в спешни случай ако попаднем на нея и тя върши работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия