ТАТКОВЦИ РОКЕРИ

  • 1 813
  • 24
Та такъв ми е въпроса към вас-Има ли татковци рокери в тоя форум ( пък защо не и мами ) !!! newsm39 Joy
Виж целия пост
# 1
има и оше как!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Виж целия пост
# 2
Наш тати кара ендуро

,

обаче аз по- си падам по джипките и ОФФ-РОУД-а... Mr. Green  -



това е от едно наше състезание...
Виж целия пост
# 3
Броят ли се бивши такива  Laughing
Сериозно дам моята половинка едно време преди да се оженим е бил и все още маниак на тема мотори ,ходел е
по събори,но чак рокер незнам може би наполовина  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
вече е модерно да се наричат моторджии. "рокер" водело до гадни асоциации, пък те все пак са добри момчета... Wink
Виж целия пост
# 5
Броят ли се бивши такива  Laughing
Сериозно дам моята половинка едно време преди да се оженим е бил и все още маниак на тема мотори ,ходел е
по събори,но чак рокер незнам може би наполовина  Mr. Green

Рокер е състояние на духа предимно, така че брои се Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 6
Аааа и нашия татко си пада, ама по чопърите.Макар че ми рави впечатление че напоследък се е огледал в един пистов newsm78
Виж целия пост
# 7
И ние си имаме татко моторджия/рокер/,ама той е запален по ретрото.А на откриването на сезона ще ходи ли някой?
Виж целия пост
# 8
така като преглеждам семейните планове, май ще откриваме сезона....
дали пък да не си отида с колата newsm78
Виж целия пост
# 9
така като преглеждам семейните планове, май ще откриваме сезона....
дали пък да не си отида с колата newsm78
С колата няма да е същото Stop Laughing
Виж целия пост
# 10
И ние си имаме татко моторджия/рокер/,ама той е запален по ретрото.А на откриването на сезона ще ходи ли някой?
Ами тва е баш рокер, а не някакви 16-18 годишни камикадзета  с пластмасови ( пистови )  моторетки  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Най се кефих на сбора в Пловдив- всяка година началото на юли но не пропусках и Враца и София и Габрово а в Търново стигнах само веднъж Sad За мое съжаление от както съм по странство ги пропускам тези културно -масови мероприятия! Обичам пистарките! И чопарите дават кеф! Ти какво караш
Виж целия пост
# 12
Най се кефих на сбора в Пловдив- всяка година началото на юли но не пропусках и Враца и София и Габрово а в Търново стигнах само веднъж Sad За мое съжаление от както съм по странство ги пропускам тези културно -масови мероприятия! Обичам пистарките! И чопарите дават кеф! Ти какво караш
Ами нищо не карам, защото нямам Cry Cry Cry Това обаче не ми пречи да си мечтая за един HARLEY да речем Grinning
Виж целия пост
# 13
Dream on!!!!!!
Как те разбирам и ние го `караме` същия!!!!! Joy Joy newsm39
Виж целия пост
# 14
лошо време се очертава за утрешното откриване на сезона.

стегнахте ли машините? нашият чопър е лъснат и готов за сезона, ама май ще поотложим откриването... Wear Umbrella
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия