На море в България 2015 г. -3

  • 65 709
  • 750
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=813995.0;;20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829515.0;topicrefid=20
Виж целия пост
# 1
Хубаво лято и прекрасни изживявания на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 2
и дано не е мнооогоооо горещо Simple Smile хихи
Виж целия пост
# 3
А аз си пожелавам да е много горещо.  Grinning
Който ходи на море, не би трябвало да се плаши от горещини.
Виж целия пост
# 4
Записвам се и аз и си пожелавам да е наистина горещо. Ние организирахме вече морето - в Кранево, хотел Терма Палас. Все се надявам да остане време за още едно някъде през септември, но може ид а не успеем.
Виж целия пост
# 5
Здравейте в новата тема  bouquetпожелавам си топло лято и прекрасни преживявания за всички.Ние също вече си имаме дестинация-Приморско. Laughing Laughing
Виж целия пост
# 6
Топло и морско да е! Дестинация - Албена!
Виж целия пост
# 7
Хоп в темата, с едно резервирано за Оазис дел маре и 2 още нерешени къде.  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз почти съм започнала обратното броене - от 20 юни "първо" море в "Серенити бей" - Царево  Grinning
Виж целия пост
# 9
Отсядали сме в ходел Детелини, Приморско. Прилично семейно хотелче, малко шумно до 23:00, но след това всичко затихва. Имат включена закуска към цената - чай/кафе, макарони, бухтички, филийки - такива неща бяха.

Тази година за сега ме влече към Поморие, въпреки че не съм била там. Плажът хубав ли е? Някой може ли да се включи с отзиви за нощуване квартира/стаи/хотел - няма особено значение, но със спалня Mr. Green Спалня, а не 2 събрани матрака или легла...направо този ми критерий отхвърля половината оферти.... и да не е прекалено скъпо.

Също така прочетох някъде отзиви, че плажовете в Обзор са хубави и почвам да се замислям и за там, но тепърва трябва да проверя как вървят цените.

Благодаря предварително на включилите се.   bouquet
Виж целия пост
# 10
В Приморско има синя зона. Някой запознат ли е до къде се простира тази идиотия? Целият град ли е с платено паркиране или само центъра? Никъде в интернет няма и помен от карта или схема на синята зона.
Виж целия пост
# 11
цоп и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз тук да ви следя, въпреки че вече организирахме и платихме морето. Дестинацията е Белла Виста.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Отсядали сме в ходел Детелини, Приморско. Прилично семейно хотелче, малко шумно до 23:00, но след това всичко затихва. Имат включена закуска към цената - чай/кафе, макарони, бухтички, филийки - такива неща бяха.

Тази година за сега ме влече към Поморие, въпреки че не съм била там. Плажът хубав ли е? Някой може ли да се включи с отзиви за нощуване квартира/стаи/хотел - няма особено значение, но със спалня Mr. Green Спалня, а не 2 събрани матрака или легла...направо този ми критерий отхвърля половината оферти.... и да не е прекалено скъпо.

Също така прочетох някъде отзиви, че плажовете в Обзор са хубави и почвам да се замислям и за там, но тепърва трябва да проверя как вървят цените.

Благодаря предварително на включилите се.   bouquet

Не знам какво имаш предвид под да не е много скъпо, но ако това е твой стил, Виа Понтика имат изгодни ранни до 31.05. Пет звезди, с частен плаж, но пък предлагат само нощувка със закуска или полупансион...но пък леглото е цяло  Grinning

http://www.travelbg.bg/HotelResult/%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%8 … D1%82%D0%B5%D0%BB
Виж целия пост
# 14
Записвам се и аз и си пожелавам да е наистина горещо. Ние организирахме вече морето - в Кранево, хотел Терма Палас. Все се надявам да остане време за още едно някъде през септември, но може ид а не успеем.
В кой период си резервирала за Терма? Ако е преди 10 август ще чакам отзиви, че и на мен поне по снимки много ми хареса. Още се двоумя за второто море, дори една Италия ми е в главата, но не бих се отказала и от нещо ново в Кранево.
Моето обратно броне също тече вече, остават ми само 27 дни. Дестинация Обзор, х-л Казабланка за втора година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия