пране на играчки

  • 1 664
  • 36
Та въпросът ми е с какъв прах и какво количество прах за една пералня с играчки,че вече започваме да ги ядем.
Виж целия пост
# 1
С праха , с който и переш дрехите на детето на ниски градуси. Аз ги пера на 30 градуса и се събират за  половин пералня.
Виж целия пост
# 2
Обезатерно омекотител, но сензитив! За да се разпухне плюша, но и да не е много парфюмиран и оцветен.
Виж целия пост
# 3
Макси има няколко играчки, които тр. да се перат; не броя плюшените, защото тях все още не му ги давам; та тези, с които си играе в момента, ги пера заедно с неговите дрешки на 40 градуса
Виж целия пост
# 4
Значи основно ме интересува какво количество прах да сложа да стане някой гаф,като да се разпени прекалено и да започне да излиза от пералнята.
Виж целия пост
# 5
Аз пера играчките, заедно с дрехите. Никога не ми се е  разпенвал толкова праха, че да излиза от пералнята....
Мисля, че колкото си слагаш обикновено за дрехите.
Виж целия пост
# 6
С праха , с който и переш дрехите на детето на ниски градуси. Аз ги пера на 30 градуса и се събират за  половин пералня.

И аз.
Виж целия пост
# 7
Аз пъхам всеки път по 2-3 плюшени играчки , заедно с нейните дрехи.
Виж целия пост
# 8
Пера играчките заедно с дрехите. Слагам нормално количество прах.
Виж целия пост
# 9
Ако се притесняваш сложи 1/2 доза прах за пране.
С Индезита не съм имала проблеми, но с Перлата редовно събирай пяна от пода.
Виж целия пост
# 10
А на колко оборота центрофугата?
Виж целия пост
# 11
Малко по-настрани от темата ще разкажа една много весела случка.
Моя позната си има прекрасно детенце което си колекционирало играчки котета с механизъм /мяукат си/ и решила да ги изпере защото станали много мръсни Simple Smile незнам на каква програма ги е прала но когато излзезли от пералнята се почнал един концерт мяу мяу мяу и така докато им свършат батериите Simple Smile и сега момиченцето пак си има играчки котенца но те вече не мяукат Simple Smile

Виж целия пост
# 12
Слагам по- малко прах за пране. Сложи и омекотител не съм слагала , защото сме алергични. Оборотите мисля , че трябва да са миксимум 500.
Виж целия пост
# 13
Аз знам,че е достатъчно да преседят във фризера за една нощ(плюшените играчки).
Виж целия пост
# 14
пера ги заедно с дрехите. даже и домашните му пантофи слагам в пералнята
 преди да се роди детето, си играх и разпорих всяка играчка, извадих пълнежа и ги изпрах с идеята да ги стерилизирам в известна степен. къде в бременния ми мозък да се роди и мисълта, че пълнежът също трябва да е чист...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия