колко време ви беше необходимо след секцио да си върнете предишното тегло

  • 2 248
  • 55
моля споделете  bouquet
Виж целия пост
# 1
Като ме изписаха от болницата, седмица след операцията, ми оставаха някъде около пет килогграма. Свалих ги за близо месец. Правя уточнението, че имах кърма първите 2 седмици.
Виж целия пост
# 2
е аз кърмих 6 месеца, и едва сега, година по късно почвам видимо да отслабвам
Виж целия пост
# 3
След раждането имах да свалям 8 кг. Свалих 3 кг и останах така докато кърмя (шест месеца и половина). После ми отне около месец - два да се върна в стартовите кг.
Мился, че всичко е въпрос на воля.
Виж целия пост
# 4
Аз качих 25кг Embarassed и ми беше необходимо 1,5-2г. докато си върна килограмите от преди забременяването.Бавен процес беше,но пък отслабнах повече от колкото преди да забременея  Peace
Виж целия пост
# 5
почти съм ги славлила вече. Остават ми 3-4 кг
Виж целия пост
# 6
излязох от болницата само 4 кг по-малко.имах още 10 за сваляне и без спорт и диети ги бях махнала 8 месеца след раждането.
Виж целия пост
# 7
Първият път влязох във форма 8 месеца след раждането.Сега още не съм-,но продължавам да отслабвам.Надявам се до юни да ми останат 5 килограма,но аз лятото свалям без проблем.
Виж целия пост
# 8
1 седмица  Grinning
Виж целия пост
# 9

ах, тиии  Laughing Mr. Green
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз си ги върнах доста бързо, вече съм си на предишните кг.
Виж целия пост
# 11
За 9-10 месеца  Hug
Виж целия пост
# 12
Ами аз от бремеността имам да свалям 3 кг, но преди да забременея качих 25 кг за 1г и сега имам тях да свалям. През самата бременност качих 12 кг и толкова и свалих с раждането , но после започнах да кърмя и качих пак 3 . Та сега имам да свалям 28 кг Blush Twisted Evil. Embarassed Още кърмя и не мога да направя нищо по въпроса Confused За момента нищо не мърда. Глад си му е майката знам си...
Виж целия пост
# 13
25кг. за 1г.  Party
Виж целия пост
# 14
По време на бременността качих 8кг., а ме изписаха с 10кг. по-лека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия