Проф. Димитров или д-р Дяволов-МД София?

  • 1 024
  • 11
Бременна съм и имам голям миом.Кого бихте ме посъветвали да избера да води раждането-проф.Димитров или д-р Дяволов от МД? А мога ли да избера двамата-практикува ли  се това?
Виж целия пост
# 1
Родих при проф. Димитров планово секцио. Ако трябва пак да раждам, и за секунда не бих се колебала - пак него ще избера. Много добър в професията си, разкошен човек. Етърва ми роди при Дяволов - тя също е много доволна, но аз лично нямам впечатления от него. Проф.Димитров е завеждащ родилна зала и е голям специалист. Успех, който и да избереш, и леко раждане!
Виж целия пост
# 2
Аз раждах при проф.Димитров преди близо 4год.
За д-р Дяволов нямам впечатления.
Какво те притеснява в избора?
Знаеш ли им тарифите?
Виж целия пост
# 3
И двамата са добър избор. При проф. Димитров ако няма възможност да дойде ще се обади на някой шеф екип. Или ако имаш нужда от някакъв специалист ще го повика. Все си мисля, че шефа си е шеф. Той е и много добър хирург.
Но д-р Дяволов пък е много добър хирург. Така че и той е много добър избор.

Искам да ви помоля ако някой знае тарифите на двамата да ми прати съобщение на лични. Преди 4 години раждах при професора (тогава доцент) и съм много доволна.
Но като четох във форума за сума 1000 лв за секцио - няма как да я съберем.
Мисля, че тази сума е малко преувеличена. Ако някой е раждал през последните няколко месеца при тях - моля ви, се пратете ми съобщение с тарифата.
Не бих искала да отида на преглед и да се откажа после. А за тарифи не се говори по телефона.
Виж целия пост
# 4
Аз се запознах с Д-р Дяволов, много е приятен и разбрах , че е много добър!
Аз съм се насочила към него, но не мога да реша  newsm78
Много шокиращи цифри #Crazy
Виж целия пост
# 5
Д-р Дяволов направи моето секцио. Горещо ти го препоръчвам. Няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 6
За професора не мога нищо да кажа.
За д-р Дяволов - всичко най-добро, което си помислиш за един  лекар newsm20 !!!
Виж целия пост
# 7
Горещо ти препоъчвам да си избереш друга болница.Не се повеждай по гръмки имена има далеч по скромни и добри лекари.
Аз имам лош спомен от единия от тях.
Виж целия пост
# 8
Моя приятелка роди преди 6месеца при проф Димитров , но не й взе нито лев . Страшно е доволна - много бързо се е възтановила .УСПЕХ
Виж целия пост
# 9
мене сьщо ме интересуват и тарифите-ако знаете?
Виж целия пост
# 10
Моя приятелка роди преди 6месеца при проф Димитров , но не й взе нито лев . Страшно е доволна - много бързо се е възтановила .УСПЕХ

това е интересно, я раздуй клюката.
Виж целия пост
# 11
Тарифите от 2002 г едва ли са актуални Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия