Бургас-ясли

  • 1 832
  • 3
Здравейте, майчета от Бургас!Искам да попитам майките ,чиито дечица ходят в ясла №3 на ул"Сан Стефано",как е там?Моя син ще е там от април и искам да знам какво ме очаква,дали съм избрала добра ясла? newsm78 Дали има толкова малки деца като него,ще го хранят ли и ще му сменят ли памперса?До колко часа си взимате децата?
Виж целия пост
# 1
ами на едни приятели детето ходи там.детето свикна трудно и боледува много,но яслата е добре уредена.да преобли4ат ги и им сменят памперсите,сигурно ги хранят ако не могат сами.но сигурно детето ще се нау4и само б6рзо.моито поне свикна за една седмица.пожелавам ви бързо свикване и да сте здрави! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Синът ми ходи там от септември миналата година и въпреки боледуванията(които според мен са неизбежни( СЪМ ДОВОЛНА)
Когато отиде там той вече беше без памперс, но за следобеден сън все още слагаме. Занимавт ги, играе с децата, стана много самостоятелен. Не се притеснявай, ще свикне. На колко години е?
Виж целия пост
# 3
Сега се сещам, че когато го водехме имаше бебе на 10 месеца, така че вие сте дори големи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия