срам, не срам-ще питам

  • 3 408
  • 35
 Embarassed бременноста ми понася много добре засега. Бебо е много добър и двамата си съжителстваме страхотно Wink Е, мама малко е напълняла, но ще отслабне като му дойде времето....
Това, което ме притеснява са хормонолните изменения и странните "аромати", които съпътстват събитието..... Имам някакво ужасяващо течение, което е и доста миризливо.
Ужасно се срамувам, но наистина трябва да знам дали е нормално или............ #Crazy
Виж целия пост
# 1
Мойта гинеколожка каза, че ако е миризливо не е нормално. И аз се притеснявах, защото течението ми много се усили, но е без миризма. Въпреки това направих микробиология - излезна чиста, което значи, че си е нормално бремелинско течение. Посъветвай се с лекаря си и направи изследване.
Виж целия пост
# 2
Мисля,че каквото и да е течение не може да е "нормално".Не се тревожи-просто иди на преглед и ще се успокоиш!
Леко бременеене! preggo
Виж целия пост
# 3
Аз имах подобно нещо в началото на бременността(3 месец) и се оказа гъбична инфекция...та най-добре отиди на преглед

Успех и леко бременеене
Виж целия пост
# 4
Най-добре иди на преглед. Wink
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай не е толкова срамно!
Явно имаш някаква гъбична инфекция, която обаче трябва да се лекува!
Аз също имах течение повреме на бременността. Е моето не миришише но пък беше доста обилно. Така че те съветвам да отиди на лекар и да ти вземат сикрет за изследване, за да се установи точно какво е. Със сигурност ще ти изпишат някакви вагинални таблетки и кремче може би. Но преди да ги използваш прочети упътването. Не винаги стават за бременни. На мен ми бяха изписали едно, което като показах на другата лекарка, при която ходех каза че били противо показано за бебо, а и на листовката пичече така.
Важно е до раждането да се излекуваш защото ако е нормално раждане има опастност бебето за се зарази.
Виж целия пост
# 6
Чувала съм, че течението се засилва (или появява) по време на бременност и това е нормално. Но промяната в цвета или миризмата му е признак за проблем, така че задължително си направи микробиологично изследване.

Не се сещам къде точно във форума се дискутираше тази тема newsm78, но тъсачката ще ти помогне да намериш още полезна информация.
Виж целия пост
# 7
Отиди на лекар на всяка цена,аз също знам не е нормално да е силно миризливо.Иначе е нормално да имаш течение и да ти се засилва понякога и аз съм имала.И не се притеснявай,няма от какво да те е срам Wink
Виж целия пост
# 8
  33uu всъщност тази екстра я имам от самото начало на бременеенето. Ходих на какви ли не прегледи и изследвания- за щастие всичко е наред, но течението не изчезва.....доста е неловко понякога .... Cry
Виж целия пост
# 9
Ако има миризма, отиди пак! Даже отиди при някой друг! Още едно мнение никога не е излишно Naughty
Важно е да проведеш лечение, за да не се зарази бебчето после при раждането!
Успех и леко бременеене Laughing
И, нищо срамно няма! Човещинка Grinning
Виж целия пост
# 10
И аз имах течение през цялата бременност, в един момент се появи миризма и се оказаха гъби. С излекуването им  миризмата изчезна. Е, течението си остана до края Rolling Eyes Най-добре лекарката ти да ти пусне една микробиология да се види от какво е. Не го оставяй така, до раждането трябва да се излекува Peace
Виж целия пост
# 11
Течение и аз имах,но без никаква миризма.Най-вероятно е гъбична инфекция,иначе не би трябвало да мирише.Консултирай се с гинеколог,не е страшно,но е добре да го излекуваш!
Виж целия пост
# 12
И аз имах течение през цялата бременност, в един момент се появи миризма и се оказаха гъби. С излекуването им  миризмата изчезна. Е, течението си остана до края Rolling Eyes Най-добре лекарката ти да ти пусне една микробиология да се види от какво е. Не го оставяй така, до раждането трябва да се излекува Peace

и при мен така. даже пих антибиотик - пеницилин. но не се повлия особено. важното е, че не се отрази на бебчо, но пък аз родих секцио.
Виж целия пост
# 13
Четох в една статия, че здраво влагалище е с рН по-ниско от 4,5. Киселинността на вагиналната среда затруднява растежа на инфекциозни причинители и предпазва те да тръгнат към матката, където могат да причинят ранни контракции, спукване на околоплодния мехур и т.н.
Може би стойността на рН-то ти е по-висока. Симптомите са увеличено количество вагинално течение, миризма или промяна на цвета, парене или сърбеж.
Можеш и сама да си направиш тест на вагиналното рН. Казва се CarePlan® VpH тест.
Най- добре естествено е да отидеш на гинеколог. Не отлагай.
Виж целия пост
# 14
И аз имам покрай бременността ми се появи всички изследвания са ми нормални и нямам никакви гъбички и тем подобни и гинеколожката ми каза, че е нормално по време на бременност да се придизвика такова течение. Та направи си изследвания за да си здравичка и на бебо да му е добра и здравословна обстановката в коремчето ти  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия