Лятото идва:))))

  • 2 297
  • 60
предлагам тази тема да се преварне в дневник на всички нас....до лятото останаха 2-3 месеца ...нека всички ,които искаме да отслабваме и да си вдигнем самочувствието да пишем тук какво сме правили за себе си всеки ден-какво сме яли,ако сме тренирали ,някакви процедури или каквото и да било друго....надявам се темата да ви хареса,а и да е стимул за всички:)
Виж целия пост
# 1
Има още една такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77870.0 Wink
Виж целия пост
# 2
Тя е доста пълна тази тема Мимис  Wink, така че можем да продължим тук.  Simple Smile
За сега не мърдам особено много в килограмите. След като пробвах няколко диети,но не можах да ги спазвам реших да правя упражненията- по 100 коремни преси сутрин и вечер(то и от тях няма резултат де  Wink)

Е..това е за сега от мен.
luni4ka ти защо не обясни своите опити за отслабване  newsm78
Виж целия пост
# 3
Горе-долу се съобразявам какво ям(не си падам по диетите) и играя три пъти седмично пилатес.Може би не е достатъчно,но нямам време за повече.
Виж целия пост
# 4
И аз уж правех някакви диети, ама само за да се побера в роклята за сватбата, и май от както е минала сватбата, не съм правила нищо. А е време, както пишете всички лятото наближава.
Виж целия пост
# 5
Аз съм на лунна уж.Т.е. две седмици съм я спазвала.
Днес се теглих badscale и се ядосах,че постижението от лунната( 2 килца минус ) са се наваксали   #Cussing out
Иначе ходя два пъти в седмицата на йога и един на тае-бо.През останалите дни упражнения разни правя и  newsm39.
Смятха да тръгна на антицелулитни процедури, но ще чакам лелката да си замине и така  Tired
Виж целия пост
# 6
Моето положение е следното : имам да сваля не повече от 3 кг. но трябва да се стегна. От две седмици съм на нова работа която категорично ми помага за добрата фигура. По цял ден съм на крак и летя на горе на долу из фирмата newsm68, немога да седна защото просто няма къде, а почивките и възможността за ядене са ограничени до 2 за целия ден. И в крайна сметка не ям много и се движа по цял ден - резултата: по стегнати крачета и по вдигнато дупе само за две седмици ( и едно кило надолу). smile3521 Мисля че до лятото ще имам тялото което искам.
Виж целия пост
# 7
Мандаринке поздравление. Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Айде и аз се включвам Peace Grinning.Вече 4-ти ден карам диета,почти нищо не ям.....свалила съм 1 кг само.....и се мажа с антицелулитния крем на леокрема....още 2-3 килца,дано го сваля за 2-3 седмици Grinning
Виж целия пост
# 9
Аз с килограмите засега съм добре, но имам нужда да си стегна тялото, затова от няколко дена правя коремни преси и някои други упражнения за стягане на дупето. Надявам се до 2м. да има резултат Wink
Виж целия пост
# 10
Аз с килограмите засега съм добре, но имам нужда да си стегна тялото, затова от няколко дена правя коремни преси и някои други упражнения за стягане на дупето. Надявам се до 2м. да има резултат Wink
Ще споделиш ли упражненията за дупето, защото аз нещо немога де си намеря такива
Виж целия пост
# 11
Аз пък постя и определено се усеща съществена разлика и във килограмите, от което съм безкрайно доволна.Постя от духовна гледна точка но и свалените килца са добре дошли Hug
Виж целия пост
# 12
А аз се тъпча с какви ли не сладки неща последно време, най-вече шоколади.С килограмите съм добре/46кг. при 167 см/,даже всички в къщи  ме тормозят да хапвам повечко че покрай кърменето доста отслабнах.Преди да родя бях 52 кг.Но мисля да походя на фитнес да се постегна малко.......
Виж целия пост
# 13
Мерси Terundia, за поздравленията. Hug
Виж целия пост
# 14
ами сега имам време и възможност и веднага споделям:)-миналата седмица я карах на салати и кисели млека + лунната..но сега от петак се тъпча с шоколади и хляб-не мога да си го обясня...ходя на аеробика-2 пъти в седмицата,но от 2 седмица не съм ходила защото нямах време,но имам карта и така:)....от утре пак почвам на салати и плодове и кисело мляко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия