декларация за детските?

  • 1 584
  • 21
Някой може ли да ми отговори- при положение, че се водя от 7 месеца на работа, какво да пиша в молбата-декларация за детските, в която трябва да подам заявление за доходите ми една година назад?  Трябва ли да доказвам през останалия период, че не съм имала други доходи или просто да оставя празно място и да си попълня доходите за предходните 6 мес.? Благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Някой може ли да ми отговори- при положение, че се водя от 7 месеца на работа, какво да пиша в молбата-декларация за детските, в която трябва да подам заявление за доходите ми една година назад?  Трябва ли да доказвам през останалия период, че не съм имала други доходи или просто да оставя празно място и да си попълня доходите за предходните 6 мес.? Благодаря ви за отговорите!

Ако говориш за декларацията за детските 18 лв., нещо си в заблуда... Иска се доход 6 месеца назад
Виж целия пост
# 2
Искаше се до преди една седмица- вече е за една година назад.
Виж целия пост
# 3
За да си докажеш "празните" мрсеци, т.е., че не си била на работа ще трябва да носиш и трудовата си книжка, където се отбелязва твоята професионална история Peace
Виж целия пост
# 4
това не е ли новото изискване за еднократната помощ  newsm78 То така детски съвсем няма да видя, с 12лв сме по-богати Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Хм,вече за 1 година насам ли ги искат... Thinking
Виж целия пост
# 6
За една година!
Не можеш ли да се обадиш на социалните. Аз така процедирам -  информирам се по телефона, а после и на място. Досега не е имало изненади.
Виж целия пост
# 7
Явно по телефона ще е най-добре, защото като отида всеки път ми казват нещо разлизно и ме връщат. Някои хора въобще не знаят защо стоят на работа...
Виж целия пост
# 8
Аз преди няколко дни подадох молба за детските и ми искаха само за шест месеца.Да не би да става въпрос за някакви помощи?
Виж целия пост
# 9
не за детските става въпрос, даже още не са си подновили бланките, който още са за 6 мес и са ми ги разграфили с химикал за да станат за 12. #Crazy
Виж целия пост
# 10
Така е още нямат нови декларации с 12 реда.А когато мъж ми имаше месеци, в които не е работил написа декларация,че през въпросните месеци не е работил.С нея и с останалите документи работата стана.
Виж целия пост
# 11
Така е още нямат нови декларации с 12 реда.А когато мъж ми имаше месеци, в които не е работил написа декларация,че през въпросните месеци не е работил.С нея и с останалите документи работата стана.
Благодаря!
Виж целия пост
# 12
Момичета, само декларация ли се попълва за детските, или трябва и някаква служебна бележка от фирмата за доказателство за доходите?
Виж целия пост
# 13
Момичета, само декларация ли се попълва за детските, или трябва и някаква служебна бележка от фирмата за доказателство за доходите?
Удостоверение за Брутно трудово възнаграждение за 12 месеца назад, издадено от фирмата, в която се водиш на работа.
Виж целия пост
# 14
Не е много по темата, но е свързано с детските, така че ще използвам да попитам вече подалите декларация - Как ги изплащат детските? Помня че преди време издаваха служебно дебитни карти. Дали и сега е така или ако искам да са ми на отделна карта трябва сама да си извадя?
А иначе за доходите е вярно, че трябват доказателства.
И ако наистина вече искат за 12 месеца, при мен ще стане веселба - ще трябва да нося бележки от три места!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия