Някоя Варненка да има интерес към новия ФДТ на Ейвън.....

  • 478
  • 5
който си купих днес?  Rolling Eyes Поръчах цвят Айвъри, като представителката на Ейвън ме е гримирала преди и уж би трябвало добре да ми прецени цвета, но уви, това не е моя цвят. Твърде светъл ми е!

Става дума за ФДТ, който бил като мус. За пръв път си купувам такова нещо и понеже не разбирам и не знам как да си определя цвета, разчитах на момичето, което работи към Ейвън, но пак не успяхме да намерим моя цвят  Confused

Ако случайно някоя Варненка иска да си купи този ФДТ, да не го поръчва, нека ми се обади да види моя и ако това е нейния цвят, да и го дам.Само съм го пробвала. Чисто нов си е, от преди малко....  Cry В брошурата е 11.90, но ще го дам за по-малко, щото не искам да седи тук, но искам да си купя друг, надявам се с по-подходящ цвят.
Виж целия пост
# 1
Ето затова избягвам да купувам цветна козметика по каталог Confused
Фон дьо тен мус има и на Мейбълин, ако ти е мерак, иди в някоя парфюмерия и пробвай на воля, за да улучиш твоя цвят
Виж целия пост
# 2
А защо не го върнеш, направо?
След като цвета не ти подхожда, просто го върни на представителката  Wink
Виж целия пост
# 3
А защо не го върнеш, направо?
След като цвета не ти подхожда, просто го върни на представителката  Wink

Брей, че то става ли така.....аз ако знех.........  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
А защо не го върнеш, направо?
След като цвета не ти подхожда, просто го върни на представителката  Wink

Брей, че то става ли така.....аз ако знех.........  Twisted Evil
Разбира се че става... ако цвета не отговаря на цвета в каталога, например, спокойно можеш да върнеш продукта  Wink
Виж целия пост
# 5
На мен се случи веднъж да си взема фон дьо тен, който страшно ми допадна на тена. Реших да повторя след време, сменили му уж опаковката, взех същият цвят ъ ъ - няма брат4е  Close - розоооооооов, направо бях пощуряла. И вече незнам дали да рискувам, ох иначе тоя беж много си ме кефи, ама истинския. А айварито наистина е доста светло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия