Водили ли сте децата на театър в страната, която сте

  • 482
  • 9
Да разкажа за първото посещение на Калина. Поводът беше, че навърши 3 години. Заведох я на мюзикъла Цар Лъв, който е великолепен: находчиви декори, красиви гласове, абе пълно потапяне на сетивата. Джарамето зяпа захласнато 3 часа, и като свърши, ми извъртя луда сценка: буен рев, че е свършил театърът, тръшкане на пода, после-сграбчване на перилата, и истеричен рев през целия път до в къщи, искала пак да го гледа, и това е то.
За малко не съжалих, че съм я завела, като баща й (той гледаше бебето) я пита, дали й е харесало, и тя най-хладнокръвно заяви “ами не, имаше много шум и аз се изплаших”.
Та сега Цар Лъв е оръжие в преговорите.
-Тя (като не е на кеф, манипулира ме): “мами, защо ме оставяш?” (за да отида на работа);
-аз” амиии, нали си спомняш колко искаш да гледаш пак Цар Лъв. Амии, познай какво-това струва пари”.
-Тя (като се връщам от работа): “мами, купи ли много парички? Кога ще ме заведеш пак на Цар Лъв?”
Цар Лъв се превръща в Таралеж в Гащите.
Виж целия пост
# 1
 Laughing Laughing LaughingОпределено си си сложила таралеж в гащите с Цар Лъв, а малката е много хитра Simple Smile
Ние до такива културни мероприятия не сме стигнали Flutter
Виж целия пост
# 2
И моят звер е още мъничък, но мисля най-много след година да го заведа, понеже едва ли ще за застои на едно място толкова време Wink
Много хитра твойта мушуранка Wink

Иначе мен ако има кой да заведе...ехеее...
В Бг много често ходех на тестър, а тук - нито веднъж Sad
Виж целия пост
# 3
на театър не сме ходиили още, но на клоун_да bowuu...т.е. той идва в центъра, където водя Алекс да си играе....първият път беше леко стреснат, но на втория нямаше проблем...и театър ще опитаме, само да порасне още  мъничко.... Grinning
Виж целия пост
# 4
Водих я на едно куклено представление тук за малката русалка и оттогава сме луди на вълна русалки - четем приказката през вечер, гледаме една анимация и все мрънка да я водим да плува, че искала да е русалка и да има като нейната опашка. Това беше преди 3 месеца.
А преди това е имала вземане даване с куклен театър покрай мен. Първото и посещение беше още на 6 месеца, когато аз участвах в пиесата, после сме ходили всеки път като сме били в България да гледаме новите неща на бившите ми колеги.
Определено и харесва този вид изкуство. За класически детски театър не съм мислила още, защото и постановките на местния са за по-големи дечица и по-дълги отколкото нейното внимание може да издържи.
Ще му мисля догодина
Виж целия пост
# 5
Не не съм го водила на театър или мюзикъл.
Много ми се иска, но сме мънички още не си задържаме вниманието за дълго
Като порасне още малко не много Wink непременно
А троята принцеса е малка, но вече знае какво иска- будно дете Laughing
Виж целия пост
# 6
Той и моят е мьни4ьк оба4е аз го водих на едно куклено представление(с песни) на Los LUNIS,еййййй през цялото време не спря да си вьрти дупето пред сцената ooooh! Laughing Laughing Laughing Laughing,нали ми е музикално Crazy
Виж целия пост
# 7
От момента, в който навърши 1.5 годинки и до сега (след седмица навършва две) сме били на седем спектакъла. По-скоро мюзикълчета с различна тематика. Тук този вид спектакли за деца е много рзпространен, а и всички излизат и на DVD. Бубата е много щастлива всеки път като ходим. Седи мирно, съсредоточена е, реагира адекватно на сценичното действие, постоянно пляска с ръчички или се клати в такт.
Виж целия пост
# 8
Iмам огромното желание да го заведа на Jungle Book (и книгата и филмчето са много харесвани), но много се страхувам, че няма да издържи 2ч (или колкото трае постановката). Затова и не съм купила билети. Ще изчакам още малко да порасне.
Виж целия пост
# 9
Имам идея да го заведа, но все отлагам и не правя нищо по въпроса  Embarassed Даже си мислих ако няма нищо подходящо тук да отидем за един ден в Лондон на представление Wink
Тази събота при нас даваха балета Лешникотрошачката, но моят не пожела да ходи да гледа балет  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия