Нещо повече за млякото на ХИП

  • 508
  • 5
От няколко дни давам АМ на Хип, не за друго, просто защото това беше единството, което моят принц хареса.Какви ли не марки изпробвах, не ще и не ще.А кърмата ми доста намаля, той е вече на почти 8 месеца, та реших да дохранвам с Ам.Знаете ли нещо повече за него.Тук (живея в Кьолн/Германия) е в една розова кутия и пише отпред, че е пробиотично.Dali e hubawo.Мирише добре и на бебо му харесва, но скоро бях чела че съдържа нишасте, а не било хубаво,и за това искам да попитам, ако някой знае нещо повече.
Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 1
 ХИП 3 наистина съдържа нишесте. Купих 1 опаковка и като прочетох, че съдържа нишесте се отказах. Тук в БГ опаковката е такава:

Хип 2 също съдържа нишесте:


Иначе като цяло от марката ХИП съм много доволна. Синът ми никога не е отказвал техни продукти и ги предпочита пред други подобни.
Виж целия пост
# 2
Това дето го купувам не е такова, в едни розови кутии е, но  също  има нишесте в него. Защо е вредно нишестето?
Виж целия пост
# 3
Не е вредно, но аз  предпочитам да  не давам на синът ми АМ съдържащо нишесте, при положение, че мога да му дам АМ, което не го съдържа. Той си яде достатъчно нишесте в кремчетата и други продукти и за това предпочитам в АМ да няма нишесте. А и ние хапваме предимно по 1 порция АМ / не иска да го пие, а го слагам вечер в супата/ дневно и предпочитам то да няма други примеси. Но ако детето не иска друго мляко и няма друга възможност няма проблем да яде и това.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти Руби, наистина не мога да го накарам да хапне друго мляко.Незнам какво толкова му хареса на това, вярно мирише различно от другите, чак на мен ми се допива...щом не е вредно да има нишесте, спокойна съм.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
здравей "keyslina", случайно прочетох тази темичка и разбрах, че и ти си от кьолн  Laughing искаш ли да се срешнем, да се запознаем? ние живеем в кьолн- порц. P.S.  лично съобщение не успях да ти изпратя, кутията ти е пълна  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия