Препоръчайте ми частна клиника в Сф

  • 541
  • 3
Интересувам се за частна клиника в Сф - денонощна, със специалисти в много области - кардиолози, ендокринолози, вътр. болести и т.н., добра апаратура и т.н. В интернет намерих доста такива центрове, но все пак ако някой има лични впечатления  - добри или лоши - нека ги сподели.
Виж целия пост
# 1
Интересувам се за частна клиника в Сф - денонощна, със специалисти в много области - кардиолози, ендокринолози, вътр. болести и т.н., добра апаратура и т.н. В интернет намерих доста такива центрове, но все пак ако някой има лични впечатления  - добри или лоши - нека ги сподели.
Ами аз ще изказа позитивно мнение за Правителствена-значи, тя не е частна болница, но си има т.нар. свободен прием. Апаратура-МНОГО НА НИВО. Отношение-фарси!!!!
Особено добри са им кардиолозите. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Добри неща съм чувала и за педиатрите, не следя там Станислав само заради крупната сума годишен абонамент. Иначе много ми се искаше....... Tired
Виж целия пост
# 2
Ние използаме клиника Торакс от 3 години. Записани сме цялото семейство. Правим си годишен абонамент за поликлинично обслужване 250лв. на човек. Имат и стационар, който не влиза в абонамента, но си заслужава за 3 дни е 200лв. за 5 дни е 300лв. Имат лекари винаги на разположение и независимо кога имаш нужда се отзовават, правят и домашни посещения при нужда.
Виж целия пост
# 3
ВИТА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия