Ползвате ли евтина козметика?

  • 9 498
  • 86
Така като гледам повечетото вас ползват скъпа козметика и ми изникна въпроса, само аз ли съм тази, която си купува сенки на Руби роуз за 2.50- 3лв; спирала за 2.20 и т.н. То не, че имам и много възможности за по-скъпа козметика, но съм много доволна и от тази ,която си купувам. Купувала съм си и скъпи сенки за очи, но не съм оставала доволна. ПОвечето са били много сухи, други са се събирали в гъвките на очите и така.
Въпроса ми е ползвате ли евтина козметика?
Виж целия пост
# 1
Кремовете,които ползвам са български т.е. евтини. Не намирам разлика между скъпа и бълг. козметика. Wink
Виж целия пост
# 2
Попадала съм и на качествени български неща,но от доста продукти съм си патила...като едни балсами за коса на Ефтерпа..направо ми капеше на снопове косата smile3511
Виж целия пост
# 3
Имаше скоро една тема за средностатистическата форумка Laughing та там си пролича, че май не са много тези, които ползват само скъпа козметика.
А иначе и аз ползвам и евтина козметика, в момента тоника ми за лице е един "Седем билки" или нещо подобно за лев и нещо, а тоалетното мляко Па-па Laughing
Обаче хубава и евтина спирала не мога да си намеря и това е... Някой ако може да помага.
Виж целия пост
# 4
Ползвам редовно и почти всичко си е било качествено Peace
Виж целия пост
# 5
Ами аз използвам на Голден роуз 4х4. Тя обаче не е от тези в черно шише. Шишенцето и е бордо и е като триъгълен паралелепипет  Joy Как го обясних само. Не мога да се сетя как се казва тази геометрична фигура  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Декоративна козметика не ползвам-нито чужда,нито българска.Но съм си купувала доста български лосиони за тяло,тоалетни млека (които също ползвам за тяло),кремове...от които съм доволна.
Виж целия пост
# 7
Ползвам си много българска и евтина козметика, не определям продукта по цената му.
Ползвала съм продукти на Лореал, от които са ми излизали пъпки по кожата, изсъхвала ми е до рани, попадала съм и на българска такава. Еднакво добре ми действаше и кремът на Арома за младежка кожа, и сегашният който ползавам на Гарние от натуралната серия. Единственото нещо, за което обаче никога не бих дала много пари (затова си ползвам и обикновенни и евтини на Голдън Роуз, Бруклин, Руби Роуз и др.)- това са червила, гланцове и лак за нокти. За неща, които ми свършват бързо, изяждам ги бързо и ги ползвам ежедневно не давам повече от 5 лв никогаш Crazy
И само да допъ;ня: най-качествената спирала, а и най-ефектната която съм ползвала някога ( аз съм ползвала и скъпи, и евтини) беше на Констанс Карол, но за жалост я няма от години...
Виж целия пост
# 8
Не ползвам българска козметика. От доста време. С изключение на тоника на Биотрейд, който си взех преди 2 седмици, но така и не съм започнала да го използвам ooooh!
Виж целия пост
# 9
http://www.bgphoto.net/photos/1818/o632782971397656250.bmp
Е такава е формата на спиралата! Ако някой каже и как се казва фигурата ще направя шпагат  Joy Призма май се казва  ooooh! Леле колко ме е срам  Embarassed
Виж целия пост
# 10
аз ползвам българска козметика, по-евтина чужда, също и каталожна
Виж целия пост
# 11
Задължително ползвам скъпа спирала и молив, изобщо всичко за очите гледам да е качествено. Но за другите неща - купувам и български продукти.
Виж целия пост
# 12
 Naughty
Виж целия пост
# 13
Старая се нещата които ползвам да са качествени PeaceНо не се хвърлям на супер скъпите неща.
Виж целия пост
# 14
Да ползвам евтина козметика само,че не е бьлгарска ,а украйнска.Преди две години като работех на морето се запознах с едно момиче от Киев.Тя ми показа каталог на фирма Фаберлик.Страшно са евтини и са супер качествени.ПОлзвам цяла серия за лице-скраб,маска,кремче,едно червило имам и един лак,душ гелове за мен и за мьжото и всичките тия работи ми излизат около 20-25 лева.И като ги свьрша си порьчвам наново. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия