Peg Perego Venecia

  • 2 171
  • 8
здравейте мами,
искам да попитам мамите с колички Пег Перего и по точно модел Венеция дали са доволни, аз ще раждам до две седмици и искам да си купя такава или на Чико 3в1, но незнам дали ще ми е нужен зимния кош.
благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Мисля, че ако вземеш Венеция на Пег Перего няма да ти трябва зимен кош. Ще излизаш на разходки, когато вече ще е топло, а и количката е доста затворена. Но мисля, че има и по-леки и красиви варианти. Например Прамете или Плико 3 Комплето. Аз имам Плико 3 комплето - тежи само 8 кг, но бебчо е на годинка и това му е един вид лятната количка. Иначе аз лично съжалявам, че не я купихме още докато се роди. С кошчето за новородени или кошницата Навета щеше да е идеална. Успех!  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
nie sushto si kupihme peg perego A3- bebo e samo na 2 meseca i polovina i leji vutre oblechen v eskimosa i zavit s odejalo. zimnata kolichka s port bebe veche nie tjasna, da ne govorja che e 15 kila #Crazy, sreshtu 8 na plikoto...
Виж целия пост
# 3
Ние имаме Атлантико, което е доста сходен модел с Венеция. Страхотна количка, нямам никакви забележки, пир това нашата е по-стар модел. Количките на Пег Перего са доста по-добри от тези на Чико за мен. Няма да ти трябва зимен кош, щом има чувалче. Дъщеря ми е родена през ноември и още от раждането й я возя в такава количка. Хич не се колбай, количките са страхотни.
Виж целия пост
# 4
 newsm10 Аз също съм за количките на Peg Perego. Нашата е АТ4  и съм много доволна. Когато бях в магазина на представителите в Пловдив видях и Венеция , така че не се чуди. Много е хубава , а и точно за новородени. Като си я купиш от началото няма да имаш нужда от друга.  Успех в избора.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета, оставам твърдо на варианта Пег Перего
Виж целия пост
# 6
Ние сме с Прамете, цяла зима си изкарахме с нея, вече сме я обърнали като лятна. От това, което погледнах май няма да имаш нужда от зимен кош, само ще тежи излишно, а и сега идва лято. Леко раждане!
Виж целия пост
# 7
Здравейте, мами, малко връщам темата, но ще ме извините...аз скоро ще купувам количка (живот и здраве) и се спрях на Peg Perego по специално Венеция, но искам да питам за другите колички на тази марка - има ли по-лек вариант който обаче да има подвижни дръжки или гюрук, за да има двете положения с/у майката и навън (когато седи)?
Освен това с двойни или единични гуми е по-добре да е количката?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 8
Ние сме с модела Прамет! Много съм доволна, не бих я заменила за никоя друга. Ако сега трябваше пак да избирам количка, отново бих се спряла на нея. Моите приятелки, майки, с които излизаме също имат ПегПерего- едната е с Венеция, другата с АТ4 и третата с P3 Completo. И всички са доволни от количките си...Като цяло всяка една има плюсове и минуси.
Ще ти изброя плюсовете на моя модел Прамет:
  • Най-леката възможна от този тип комбинирани колички
  • става за новородено- гюрукът се мести и детето може да гледа хем към майката, докато е малко, хем наобратно, когато поотрасне и  му е интересно да гледа непознати неща
  • заема най-малко място при сгъване, което е много важно, ако често ползвате автомобил
  • става и на спортна количка
Има и минуси, разбира се! Всъщност за мен той е само един: че не е с големи колелета (като АТ4), а по разбитите тротоари такъв тип гуми минават като танк и на детето не му се мъти мозъка като при малките колелета. Но пък количките с големи гуми, са двойно по-тежки и заемат много място. Освен това при модела АТ4 например, ако не си със зимен кош (който прави количката още пък по-тежка)няма как детето да гледа към теб, което според мен си е кофти, особено щом става въпрос за новородено.
Та така, трябва да решиш кое е по-приоритетно за теб, ще ти се налага ли често да я вдигаш и носиш по стълби, да я транспортираш с кола и т.н.
Най-добре е да отидеш в някой магазин, където имат от всички модели на ПегПерего и нагледно да решиш кой от всички модели е най-удачен за теб!
Това е от мен! Успех в избора!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия