Лимонов сок+Възпалено гърло

  • 1 168
  • 7
Здравейте майчета, да ви попитам нещо:
някой давал ли е лимонов сок за да паднат малките гнойни топченца от гърлото или нещо друго;
Виж целия пост
# 1
Гранофурин, но пък аз никога не съм успяла да намажа гърлото на Дияна. Слагам на една малка лъжичка една капка и в устата, по близо до гърлото.
И чай.
Виж целия пост
# 2
ооофффф ей тва е проблема изобщо незнам как ше стане тжа мазане
добре а ти като го даваш така в лъжичка има ли ефект, защото тои пи суметролин но явно не е имало ефект а като цяло е здрав нито е отпаднал нито има Т супер енергичен и палав си е както винаги
Виж целия пост
# 3
 newsm78 То отдавна май няма проидводство на Гранофорин.
Виж целия пост
# 4
В някой аптеки го правят .Аз мазах дъщеря ми няколко дена обаче така се стреснах отрази се върху цвета на урината  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Имаше тема за Гранофурина, мисля, че мами бяха писали - в някои аптеки го правят.
Пеп ефект има. Не мога да я мажа, педиатърката ме посъветва така да процедирам с гранофурина.

Ала по-принцип всичко излишно излиза с урината, но се посъветвай с лекар. Аз също при прием на някои лекарства имам оцветена урина.
Виж целия пост
# 6
окей, мерси
Виж целия пост
# 7
За възпалено гърло:
1 ч.ч лимонов сок се смесва с 2-3 с.л. пчелен мед и сместа се загрява на водна баня. Отстранява се преди да заври. Пие се топло на глътки в продължение на 1-2 часа. За деца сместа се разрежда с вода. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия