Бисерчета 3

  • 1 298
  • 20
Пускам нова темичка, защото ми липсват останалите, пускам линкове и към тях:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10370.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7031.0


Аз съм първа  Grinning:
Любимият ми бисер на Тими напоследък е полската мишка от едно детско, която той нарича плоска мишка. Днес тренирахме правилното произношение въпреки , че мене и така много ме забавляваше...За други сега не се сещам! Вие сте Grinning
Виж целия пост
# 1
 Макка : " А пък на мама са и мнооого големи краката и й стигат  чак...до земята."
 1 мин размисъл : "Ама те и моите стигат до земята !?!"
  Joy
Виж целия пост
# 2
Любимият ми Борисов бисер е "пишка гола" - означава "птичка гълъб"...  Laughing Обикновено го повтаря десетократно на висок глас, докато преследва някой нещастен гълъб в градинките.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Любимият ми Борисов бисер е "пишка гола" - означава "птичка гълъб"...  Laughing Обикновено го повтаря десетократно на висок глас, докато преследва някой нещастен гълъб в градинките.  Mr. Green
Ха-ха, голяма картинка е сигурно Mr. Green
Марти днес не искаше да си изяде цялото ядене и след много увещания от моя страна накрая каза:"Абе мамо, настръхнал ми е корема вече!" т.е., че се напълнило коремчето.
Виж целия пост
# 4
Сетих се и още нещо.Бяха му подарили светеща близалка и той си светеше с нея в отворената му устичка и ми вика:" Виж ми СЛИВИТЕ дали са ми червени" искаше да кеже СЛИВИЦИТЕ.
Виж целия пост
# 5
 Grinning Grinning Grinning

Нови думички на Дани са - динозабли и мусолок  Wink ( динозаври и носорог).
А снощи го сложих на гърнето да пишка, но се забави повечко и го усетих, че ще ака. Мина доста време питам го готов ли е той ми вика от банята , че не е ... мина близо половин час и аз отивам при него - "Не свърши ли, миличък?" "Ами тука несто съм залепнал и не мога да стана!"  Joy Joy. Оказа се че има ако по дупето и детето чака да се отлепи за да ме извика  Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
Ето и аз мога да се похваля с първи бисер вече!
Уча го да говори и го карам да повтаря:
Казвам Тъмно - с интелигентен вид старателно повтаря Тъньо
Казвам Светло - със същия вид казва Леля,
сетил се за леля му Светла. hahaha
Виж целия пост
# 7
Малко бисери от баткото:
- Кажи ка!
- Ка...
- Ми!
- Ми...
- Он!
- Он...
- Кажи сега "ка-ми-он"!
- Бегон! - се хили доволно той Laughing
А на леля си казваше "иа" вместо "леля"  Mr. Green Има и още такива, но съм ги позабравила вече... Embarassed
И един малко неудобен - когато ходеше до тоалетна, казваше, че "пишката му работи" Blush Не зная как му беше хрумнало Crazy
Виж целия пост
# 8
племенницата ми, която е на 2г 2м чула от сестра ми, че се обръща към мен със " сестра ми " и тя започна, оня ден застанала до мен и мрънка, викам й " кажи, какво има ", а тя " гуши ме, сестра ми " Laughing
изпокапахме всички Grinning
Виж целия пост
# 9
Нашия последен бисер беше "Защо да ходя на детска като не изкарвам парички там?"
Виж целия пост
# 10
Аз ко казвам кажи шо-ок-олд и той шо-к-кат.
Виж целия пост
# 11
На "малко синьо птиче", Жорето казва "малко сиьо пиче" и като го поправя казва "малко сиьо фтиче"

Имаме бебе и постоянно му се повтаря, че трябва да я пази и да внимава, при което всеки път като го поглеждам да ги видя какво правят, той ми казва: "Мамо Евката е малка и трябва много да се пази, защото сериозно може да се нарани", и ти го казва с глас и поглед като голям човек.
Виж целия пост
# 12
Ето и аз мога да се похваля с първи бисер вече!
Уча го да говори и го карам да повтаря:
Казвам Тъмно - с интелигентен вид старателно повтаря Тъньо
Казвам Светло - със същия вид казва Леля,
сетил се за леля му Светла. hahaha

умно лапе Joy Joy Joy, да ти е живо и здраво Peace
Виж целия пост
# 13
Днес не искаше да заспива на обяд и и викам -Заспиваш и точка по въпроса ,а тя -каква точка hahaha hahaha hahaha.Стана ми много смешно Joy
Виж целия пост
# 14
Прибирам миналата седмица Дияна от градината и казвам "бързо мамо, че ми се ходи до тоалетната". Дияна ме гледа и вика "ама защо да бърземе ве мамо". Обръща се към едно дърво и ми казва "пишкай права - тук".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия