Школа по танци в Пловдив?

  • 2 153
  • 11
Моя приятелка има момиченце на 4г,което не ходи на детска градина.Тя иска да я запише някъде на танци.Молбата ми е ,ако някой знае за такова място  да ми помогне.Приятелката ми живее до Панаира.Благодаря предварително на всички!!!
Виж целия пост
# 1
Прочетох, че:

Арт салон "Татяна Попова"

    Школа по спортни танци, джаз балет, рисуване; организиране на тържества
    ул. "Цар Асен" 39 (9-21 часа, без почивен ден)
    тел.: 032/620-919; 088/8 223 636

Не знам обаче дали  е подходящо за вас и от колко години започват
Виж целия пост
# 2
Извинявам се ,че повдигам темата.PraynigНикой ли не знае къде може да се запише 4годишно момиченце на танци?   
Виж целия пост
# 3
Не знам точно как се издирват тук хората, ако знаеш намери simba - тя се регистрира тук преди няколко дена и има школа за танци, така че и пиши на лична и я попитай Simple Smile
Виж целия пост
# 4
В големия блок на бул. Свобода (бившия Малчика), преди Руския клуб (в същия блок е преместения магазин Штъркел) има школа за танци и на моята приятелка момиченцето е там - тя на 5 годинки, така че може да проверите. Ако се интерсувате (тъй като е доста далече от панаира) довечера ще взема някакви координати.
Виж целия пост
# 5
Във Военния клуб има такава школа, с много добри треньори. Таксата е 30 лв на месец
Виж целия пост
# 6
знам също, че има и в Синдикалния дом, така де, бившия... Каня се като се запролети да водя щерката.
Виж целия пост
# 7
В големия блок на бул. Свобода (бившия Малчика), преди Руския клуб (в същия блок е преместения магазин Штъркел) има школа за танци и на моята приятелка момиченцето е там - тя на 5 годинки, така че може да проверите. Ако се интерсувате (тъй като е доста далече от панаира) довечера ще взема някакви координати.
Интересуват ме координати.Благодаря!!!
Виж целия пост
# 8
За какви танци става въпрос народни или модерни.Нещата са доста различни.
Виж целия пост
# 9
Моята племенница е записана на спортни танци към бившия Синдикален дом . Тя е на 10 г.Мога да я питам за подробности ако те интересува .
Виж целия пост
# 10
За какви танци става въпрос народни или модерни.Нещата са доста различни.
Модерни танци
Виж целия пост
# 11
Моята племенница е записана на спортни танци към бившия Синдикален дом . Тя е на 10 г.Мога да я питам за подробности ако те интересува .
Да .Ако има и някакъв телефон ще бъда много благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия