Новородено и етерични масла?

  • 579
  • 9
Днес тръгнах да купувам на Бюбхен шампоан за вана за нероденото си бебе, но всички бяха с разни екстракти: с етерични масла за по-спокоен сън и тем подобни. Не са ли алерген тези етерични масла? Thinking Не пишеше нищо за препоръчителна възраст... Rolling Eyes
Подходящи ли са за съвсем "прясно" новородено бебче?
Виж целия пост
# 1
по добре за начало не купувай такъв...ако държиш на бюбхен wasch gel-а е мн добър.
а все си мисля, че щом нещата с невеен не се препоръчват за малки бебоци и етеричните масла няма да да подходящи...
а имат и мек крем шампоан за тяло и той е без е. масла...имат всъщност доста продукти без масла в тях...
Виж целия пост
# 2
Много е хубаво и става за новородени,аз го ползвах и го ползвам с комбинация с млякото за тяло с етерични масла(в началото мажех с преварен зехтин,а след 2-рия месец с млякото) много съм доволна! newsm10
Виж целия пост
# 3
За съвсем прясно най-добре преварен зехтин,етеричните масла са доста силни и по-добре изчакай да станете поне на месец-два.
Виж целия пост
# 4
Аз не бих ползвала за новородено  Peace
Виж целия пост
# 5
За съвсем прясно най-добре преварен зехтин...

Какъв зехтин? За измиване говоря... Laughing

По-точно за този. В описанието пише подходящо за кърмачета... Това именно ме обърква. Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз го къпех кото новореден само с водичка .Около 1 месец така и след това започнахме с бебешкия шампоан на Нивеа и не сме имали проблем.Ако те притеснява това според мен си го къпис вода само пък по натам вземи друго шампоанче за вана без етерични масла.Аз от Нивеа съм много доволна
Виж целия пост
# 7
Защо не пробваш Мустела - има продукти за новородени и е хипоалергенна козметика!
Виж целия пост
# 8
Аз до втория месец не съм ползвала шампоан. Сапуна ми е на Клоран и такъв шампоан си купих. Заради едни обриви купих някои неща и на Мустела. Страхотна бебешка козметика. Препоръчвам ти я.

Успех и хубава вечер!
Виж целия пост
# 9
В началото използвах Нивеа, шампоан, детски сапун.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия