как ДА НЕ става АМ на бучки?

  • 1 732
  • 17
от няколко дни вече сменихме хипоалергенното на ХИП 2 с обикновеното на ХИП 2 но става ужасно на бучки.Някой знае ли дали е от марката или аз не знам как да го приготвям newsm78
Виж целия пост
# 1
Веднъж съм ползваля мляко ХИП 3 / 1 опаковка/, но изобщо не ми е ставало на бучки.
Виж целия пост
# 2
1-во слагаш млякото и постепенно го разреждаш с водата
Виж целия пост
# 3
Аз давам Аптамил.
Приготвям го в малко по-топла вода.
Виж целия пост
# 4
Петя, Аптамила е на гранули и се разтваря по -лесно.Вики имаше проблеми по едно време и му давах Аптамил AR, който е на прах и ставаше на буци, та така го разтварях
Виж целия пост
# 5
Изчакай да истине водата и тогава служи АМ.
Виж целия пост
# 6
Никога не се е получвало на  бучки. Naughty
Виж целия пост
# 7
аз го правя като първо наливам водата, гледам да не е много гореща, после сипвам сухото в-во, като след всяка лъжичко разклащам. Нямам проблеми.
Виж целия пост
# 8
Зависи от Т на водата, аз правя само на стайна и никога не е ставало на бучки, приготвяла съм НАН, Фризолак, Нутрилон и Нестле джуниър.
Виж целия пост
# 9
Бъркаш с вилица след всяка лъжичка АМ, хем няма буци, хем нама и пяна  Peace
Виж целия пост
# 10
Бъркаш с вилица след всяка лъжичка АМ, хем няма буци, хем нама и пяна  Peace

 newsm10
Виж целия пост
# 11
Приготвяй го с малко по-хладка вода.
Виж целия пост
# 12
millenna,прочети указанията на кутията-може да трябва да се приготви с по-топла или по-студена вода от хипоалергенното,нищо че са една марка,затова да не ти се получава.
Виж целия пост
# 13
На мен никога не ми става. Слагам го във вода със стайна температура и само разклащам шишето.
Сигурно го слагаш в топла вода.
Виж целия пост
# 14
millenna,прочети указанията на кутията-може да трябва да се приготви с по-топла или по-студена вода от хипоалергенното,нищо че са една марка,затова да не ти се получава.

На нашето мляко 1 се правеше с 50 градусова вода, а 2ката с 37 градусова. Прочети в упътването на кутията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия