Давате ли чай?

  • 916
  • 18
Давате ли чай,от какво и как?Аз давах на Хип против колики но спрях,дали да не давам някакъв друг?
Виж целия пост
# 1
Да, като ми свърши чая на Хип против колики, ми бяха изпратили пак на Хип, но някаква друга разновидност и давах от него - май бе Бронхиален newsm78
...и сега продължавам да давам - лятото му правех, но студен  Wink обожава чайчета и може само тях да пие Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Давах чай от семена копър, анасон или резене за колики. Чай от шипки за запичане и чай от лайка  и липа при настинка. Чай от мащерка при кашлица.
Виж целия пост
# 3
Не съм давала въобще. По мое мнение капките са по-ефикасни, а и от чая трябва да се дават по-големи количества, което може да окаже недотам добро влияние върху кърменето (заради даването на течности с биберон и това, че запълва коремчето).
Иначе дребната много обича обикновен неподсладен билков чай - пие от моята чаша всеки път като ме види (което значи, че е започнала някъде след 6-тия месец), но специално за нея не съм правила.
Виж целия пост
# 4
Да тояно това ми беше мисълта,дали може да му давам някакъв билков чай,а не този за колики.Надявам се че вече се разделяме с тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
давах само 3-4 пъти, но няма много смисъл според мен- капки никога не съм давала
мисля че коликите ни бяха за много кратък период- малко повече от месец
Виж целия пост
# 6
Не.
След като я захраних, почнах да предлагам вода, която не беше приета. Чай дори не ми е идвала на ум да й правя, щото хич не го обичам...Лоша майка. Иначе синът сам си прави, ама той щото голям Embarassed
Виж целия пост
# 7
Давам шипков, неподсладен... ама след 8-9 месец някъде.
Виж целия пост
# 8
Не.
Виж целия пост
# 9
не. Само по едно време беше почнал да кашля и му давах бронхиалния на хип,но тогава беше кам 9-я мес.
Виж целия пост
# 10
Не давам нищо друго освен кърма>Като беше на 2 седмикци с излъгах да дам чай от семена на копър,но дотам  Crazy
Виж целия пост
# 11
Днес му дадох за първи път от чая, който пиех (добре, че си го правя без захар). Изпи доста и видимо страшно му хареса. Беше най-обикновен, от различни билки. Май вече ще си имам компания за чай  Grinning
Виж целия пост
# 12
Давам чак сега, на около 1 годинка, шипков, по време на ядене, за да си преглъща залците. Когато беше на вашата възраст и през ум не ми е минавало да давам. Кърмата му е достатъчна.
Виж целия пост
# 13
Започнах да давам чай от шипки от няколко месеца. Незнайно защо, но го пие само когато сме навън на разходка. Вероятно защото е топъл, а навън е студено.
Виж целия пост
# 14
До 6-ти месец няма да давам. След това ще й предлагам от копър, шипки. Може и по-късно - като прояде повече твърда храна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия