Зреене на плацентата

  • 1 861
  • 10
Момичета,вярно ли е, че не е добре плацентата да е узряла. Аз съм в 37 г.с. и плацентата ми е Трета степен на зрялост.
Това опасно ли е според вас?
Моля ви кажете ми, че нещо се притесних. Cry
Виж целия пост
# 1
Ами тя с наближаването на раждането "узрява" - няма как. И аз бях така в 37 седмица. Не виждам какво се притесняваш - термина е 2 седмици около предполагаемата датата, та ти вече си в него  Wink
Виж целия пост
# 2
Мileniko, не си ли 32 г.с?!
Виж целия пост
# 3
Не, в края на 36 г.с. съм.
Виж целия пост
# 4
моята е 2ра степен, а съм в 34та г.с.... незнам дали да с епритеснявам...
Виж целия пост
# 5
Цитат на: mileniko
Момичета,вярно ли е, че не е добре плацентата да е узряла. Аз съм в 37 г.с. и плацентата ми е Трета степен на зрялост.
Това опасно ли е според вас?
Моля ви кажете ми, че нещо се притесних. Cry


Еееее не се притеснявай излишно.То при теб се вижда края. Grinning
По-добре мисили за предстоящия ти прекрасен момент
Виж целия пост
# 6
И аз съм в 37-ма седмица и ми казаха, 4е плацентата ве4е е узряла. Ама не ми съобщиха никакви степени. Сега и аз се 4удя какво да мисля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Момичета, вие сте вече в 9тия... струва ми се нормално да е вече узряла... Това според мен значи, че Момента чука на врата  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Моята лекарка каза, че плацентата ми била малко рехава и че трябвало да е по-плътна, но се надявала да храни добре бебето. Имали ли сте такъв проблем?
Виж целия пост
# 9
На мен само ми казаха, че била "предна", което незнам какво означава, а за зрялост - нищо.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: pandora
Ами тя с наближаването на раждането "узрява" - няма как. И аз бях така в 37 седмица. Не виждам какво се притесняваш - термина е 2 седмици около предполагаемата датата, та ти вече си в него  Wink


 newsm10  Вече сте накрая, няма за какво да се притеснявате. Скоро ще чакаме новини от вас. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия