ПреПоръчАйтЕ мИ крЕм зА прОблЕмнА кОжа

  • 4 295
  • 20
Здравейте момичета,

Желая да попитам и да поискам съвет, ако някой е имал същия проблем - да сподели.

Като тинейджър имах много проблемна кожа - постоянно ми избиваха пъпки, черни точки и т.н.Ходех на козметик и разбира се сега имам белези - е, не толкова големи и съществени, но все пак Tired
Мазала съм се  (най-вече в Бг) с какво ли не, но тук не мога да намеря подходящ крем за това или както сега в Красива мама обсъждат някакъв Ексфолиращ тоник на Биотид, който правел чудеса (меко казано) - чудя се дали да си го поръчам от Бг или да вие ще ми дадете съвет от Чужбината нещо да си взема Peace

Благодарско за съветите
Виж целия пост
# 1
Дидка, трябва да внимава6 за съставките, за6тото някои могат да навредят на плода.
Виж целия пост
# 2
Дидка,по_добре като родиш да отидеш на дерматолог.Там да ти направят анализ и тест на кожата и Ще разбереш какви кремове Ще ти влияят най_добре.Знам в твоя град в Бг много добър такъв,а и в Ст.Загора(наблизо ти е  Wink)
Или пък ако няма да си ходиш в Бг,трябва да поразпиташ из Монреал къде има свестни докторя.
Виж целия пост
# 3
Единствено знам, че докато си бременна, не може да се ползват ретинолови кремове.
Кейси май беше пускала подобна тема, не знам дали тя намери нещото.

Сега проблемът е, че дори и нещо да подейства, хормоните ти после ще се пренаредят и няма гаранция.
Моят любим магазин - Сефора - има хиляди мазила за проблемна кожа.
http://www.sephora.com/track.jhtml;jsessionid=YPT3APTMJSR3LLAUCJ … CQ?categoryId=B15
На мен някои неща са ми действали с променлив успех, общо взето с бременността се пооправих, но ще видим после на какво ще приличам  Wink

Успех!
Виж целия пост
# 4
аз имах подобен проблем. моя приятелка е кожен лекар-дермтолог и преди 2 м. я питах какво можа да направя, за да не се опъпчвам много-много. предписа лосион акне аут-актив, медицински нощен крем скинорен и дневен крем гарние (в синя тубичка). мажа се повече от месец и ефектът е неоспорим. е, ако прекаля с шоколада, са появява тук-таме по нещо, но като цяло съм СУПЕР доволна.
Виж целия пост
# 5
Дидке, ако в Канада има Шелер, то да знаеш че го препоръчвам с две ръце!Ненадминат е и е точно за проблемна кожа.Води се медицинска козметика, тъй че можеш спокойно да го ползваш през бременността.Вече го купувам 10г. и направо се родих, от всички други изпробвани кожата ми постоянно си патеше.
Виж целия пост
# 6
Биляна, а има ли тази козметика, на Шелер, в Англия?
Виж целия пост
# 7
Дидка, и аз съм като теб! Много проблемна кожа и досега ме дразнят порите. Вече нещата са се поуспокоили, но пак не е перфектно Sad По време на бременността кожата става прекрасна, заради хормоналните промени, но след като родя пак се връща в изходна позиция.
Най-добър ефект постигам, ако се храня здравословно. Много пресни плодове и зеленчуци, захарта и мазнините до минимум или никакви, по-малко кафета. Ефекта е по-добър и от козметик.
Тъй като скоро ще правя и 35 години не мога да ползвам кремовете за мазна кожа безразборно. Съчетавам ги с кремове срещу бръчки. Ползвам ексфолиращи препарати и машинка. Почиствам кожата по време на баня, когато добре съм се напарила. Понякога слагам маски за дълбоко почистване. Сутрин ползвам тоник, за да махна излишната мазнина, може да съм на 35 и да имам вече бръчки, но кожата все още е мазна Sad и после слагам крем за бръчки. Купувам от тези които са за жени под 40 год Wink Много марки съм ползвала, но лично за мен съм установила, че тоника на Loreal и кремовете най ми допадат. Сега излезе един нов крем срещу бръчки зa мазна кожа на Olay, ура сетиха се и за нас. Преди ползвах ексфолиращи продукти на St.Eves, но ги промениха и сега не ми харесват. Този на Neutrogina повече ми допадна. Все още съм в търсене на подходящ.
Между другото в Body shop имат много хубви серии за мазна и проблемна кожа. До колкото знам това е американска верига  newsm78 сигурно и при вас ги има.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите Hug красиви дами Heart Eyes Hug

Аз ако намеря някой подходящ крем и не става за бременни - ще изчакам с купуването Wink
За сега наистина не ми излизат никакви пъпки, само дето постоянно кожата ми е мазна и си личат "белезите" Sad
Бях си купила подходящ фон дьо тен, но не го използвах често и гледам, че вече е за кофата.

Билянка, не съм срещала тази марка козметика, но ще проверя Wink
Жалко, че сайта е на немски и аз нищо не разбирам - т.е. да мога да си поръчам онлайн  Confused

Maribel - давай координатите на лекаря в Сливен - тази година ще си ходим и непременно ще го пос Peaceетя
Виж целия пост
# 9
http://www.apotheker-scheller.com/de/frameset/


погледни тук. и във Бг го има.
и аз не знам немски, но нали е близък до английския като писане и се ориентирам понякога Joy
Виж целия пост
# 10
Doret 
, не мога да го намеря SadЛицето ми е цялото на петна, защото никой друг не ми действа добре.
Дидке, след голямо търсене, успях да намеря продуктите и на български, разгледай ги Шелер,
 дано ти помогнат Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Дидка, за мазна кожа има дневни кремчета, които я матират, така че да не блести. Аз имах едно  на Neutrogina, от което бях доволна. Видях че и в Body shop предлагаха подобно. Мисля него да го пробвам в най-скоро време.
Виж целия пост
# 12
Здравейте мамчета, има ли го Шелер в Канада?
Виж целия пост
# 13
Дидката, и аз преди време пуснах тема, защото ми беше дошло до гуша. От тогава ползвам Cetaphil
http://www.cetaphil.com/

и Ив Роше  http://www.yves-rocher.com/index_us.html

Ефект има, освен когато ми идва цикъла  Close Тогава положението пак става ужасно, но е само за няколко дни и това мога да го преглътна.
Виж целия пост
# 14
....Дидке, след голямо търсене, успях да намеря продуктите и на български, разгледай ги Шелер,
 дано ти помогнат Heart Eyes

Благодаря - голяма да пораснеш, отивам да го разгледам Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия