Бельо за бременни

  • 1 153
  • 12
Здравейте, вече съм почти в 6ти месец и имам нужда от бельо за бременни, чорапи, чорапогащи и всичко необходимо за да се чувствам конфортно. Освен Интернет магазини не знам други места, на които се продава такова бельо. Ако знаете такива магазини, моля да ми помогнете.
Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
обикновени безшевни бикини или плитки гащи ти решеват въпроса. Не съм ползвала специално бельо.
Виж целия пост
# 2
Аз също не съм ползвала специално бельо.Купих си само малко по-голям размер.
Виж целия пост
# 3
Аз също не съм ползвала специално бельо.Купих си само малко по-голям размер.
newsm10
Виж целия пост
# 4
Безшевно бельо - боксерки и сутиени, просто си взех по-голям номер и се родих!  Grinning
Виж целия пост
# 5
Пиротска 28 магазин Мис Макси. Продават страхотно бельо за бременни и кърмачки. Памучно и много удобно.
Виж целия пост
# 6
обикновени безшевни бикини или плитки гащи ти решеват въпроса. Не съм ползвала специално бельо.

И аз така, а за чорапогащник - по голям размер за да ми обхване коремчето.
Виж целия пост
# 7
И аз не съм ползвала специално бельо. Ползавах безшевно.
Виж целия пост
# 8
Premaman, Mothercare
Виж целия пост
# 9
Бикини нормални ползвам, сутиен на Триумф/спортен/, чорапогашник нормален, чорапи къси непонасям и неноса.
Виж целия пост
# 10
Искам специално чорапи или чорапогащник, защото отдавна си имам проблеми с вътрешни разширени вени и сега усещам, че нещата стават по-сериозни, болките по-силни и мисля, че ще получа и видими разширени вени. Вдигането на краката и мазането с гелове не винаги помага. Това е!
Виж целия пост
# 11
Искам специално чорапи или чорапогащник, защото отдавна си имам проблеми с вътрешни разширени вени и сега усещам, че нещата стават по-сериозни, болките по-силни и мисля, че ще получа и видими разширени вени. Вдигането на краката и мазането с гелове не винаги помага. Това е!
имам спомени, че ластичнита антиварикозни чорапи са противопоказни за бременни, ама не съм напълно сигурна newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз също не съм ползвала специално бельо.Купих си само малко по-голям размер.

И аз така, само дето сутиен не ползвам...не ми е удобно никак Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия