Какъв матрак за бебо??

  • 2 234
  • 20
Здравейте мами, моля ви за съвет .
 МНого се чудя какво матраче за бебо.  ConfusedТвърдо - кокос и дунапрен; ортопедично - доста меко ми се струва или нещо друго??
принципно въпроса ми е на какъв матрак следва да спи бебо- мек, твърд или средно.


Моля модераторите да преместят темата ако тук не и е мястото. Извинете за неудобството.
Виж целия пост
# 1
Аз купи дунапренен дебел около 10см.Стои си твърд и мисля,че ще ми свърши работа.Доколкото зна за предпочитане да е твърд,че да може бебо да се обръща по-лесно.
Виж целия пост
# 2
Аз купих от матраци Тед и съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Ние взихме кокос и дунапрен по съвет на педиатърката. По-скъпички са, но е по-добре за бебето.
Виж целия пост
# 4
Матракът на бебешкото легълце е дунапренен с кокос
Виж целия пост
# 5
Ние взехме пенолатекс Peace
Виж целия пост
# 6
ако матрака е твърд - то възглавничката колко дебела трябва да е? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Матракът трябва да е твърд, определено,  заради костната структура на бебчето. А възглавничката за спане - по скоро сгъват калъфка на възглавница на 2 или на 4 и готово. Не трябва да е висока в никакъв случай, а от другата не виждам особен смисъл.... 
Виж целия пост
# 8
Взехме на Тед и съм много доволна. 1crib
Виж целия пост
# 9
Дияна спеше на матрака, с който купихме дървеното легло. Твърд е. Преди 2г купих детски дюшек.
Виж целия пост
# 10
Матракът трябва да е твърд, определено,  заради костната структура на бебчето. А възглавничката за спане - по скоро сгъват калъфка на възглавница на 2 или на 4 и готово. Не трябва да е висока в никакъв случай, а от другата не виждам особен смисъл.... 

много ти благодаря

все още се оглеждаме за легло, матрак, спално бельо за бебо  Peace
Виж целия пост
# 11
Бебешките матраци основно се правят от полиуретанова пяна, памучна вата и вълнена вата. Леки са, но достатъчно твърди за да са удобни за бебето. Тези които имат кокосови влакна между полиуретана и памучната вата имат по-голяма твърдост, а кокосовите влакна подсилват ефекта на циркулация на въздуха.
Какъвто и да вземеш, гледай да е с памучна дамаска, мека и фина.
Виж целия пост
# 12
Матракът трябва да е твърд, определено,  заради костната структура на бебчето. А възглавничката за спане - по скоро сгъват калъфка на възглавница на 2 или на 4 и готово. Не трябва да е висока в никакъв случай, а от другата не виждам особен смисъл.... 

нашият е памучна вата 100% памук, кокосова вложка-позволава на детската кожа да диша свободно, дунапрен – предава мекота и комфорт.
http://shtarkel.com/ такъв - кокос .
Виж целия пост
# 13
Нашият е обикновен и съм доволна
Виж целия пост
# 14
Тед - сандвич
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия