Пак за Леокрема

  • 1 368
  • 17
Та кожата на корема ми е адски преразтегната и вече почти 3 години след раждането продължава да изглежда зле. Намам стрии, но е сбръчката и отпусната. Това, че имам леко висящо шкембенце е отделен въпрос. Проблемът е самата кожа.
Та питането ми е следното: кой от кремчетата на Леокрема ми препоръчвате за този ми проблем - да стяга кожата?
Упражнения правя, но само те няма да са достатъчни, защото мускулите се стягат, но кожата...
Виж целия пост
# 1
За мен по-добри против целулита и стягане на кожата от ДАВ няма!!!
Виж целия пост
# 2
Ползвала съм Редуциращия и в момента Бифазния, от тези двата Редуциращия по ми допада. Бифазния е гел и го дават повече за целулит и задържане на течности, докато Редуциращият - стяга, намалява целулита и сантиметри от обиколката. Друго, от което останах доволна е Аура Слим, мирише гадно, но ми се струва, че има ефект.
Виж целия пост
# 3
Стягащия на Леокрема е LIPODRENA- крем за отслабване/стягащо,дренажно,тонизиращо действие/
Другия който също стяга е редуциращия за корем и бедра PINCIA LIFT,моделиращо действие върху корем и бедра
Аз само тях ползвам и съм много доволна. Grinning
Виж целия пост
# 4
Стягащия на Леокрема е LIPODRENA- крем за отслабване/стягащо,дренажно,тонизиращо действие/
Другия който също стяга е редуциращия за корем и бедра PINCIA LIFT,моделиращо действие върху корем и бедра
Аз само тях ползвам и съм много доволна. Grinning
След колко време може да се очаква някакъв резултат и колко трябва да се мажа - 2-3 5 пъти на ден??
Виж целия пост
# 5
Аз се мажа 1 път вечер с масажор и крем.
Резултата е повече от страхотен.
При мен се видя към втората седмица.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам този .
Стягащ лосион за тяло е. Пише резултат да се очаква след 3 седмици редовна употреба.

Обаче, така както го описваш...не мисля, че ще ти помогне който и да е крем Tired

Виж целия пост
# 7
Аз се мажа 1 път вечер с масажор и крем.
Резултата е повече от страхотен.
При мен се видя към втората седмица.

Слънце, обясни по-подробно какво е "масажор"
Биби, не така де Naughty убиваш ни ентусиазма!
Чета, и аз съм така след второто раждане...
Виж целия пост
# 8
Масажор е едно с бодлички или топченца.

Все търся снимки в нета и не мога да намеря.

Орифлейм имаха.
Виж целия пост
# 9
Биби, не така де Naughty убиваш ни ентусиазма!

Ох, съжалявам, не искам да ви го убивам Embarassed Наистина не пречи да се пробва  Peace

Просто има случаи, при които от рязко отслабване и при доста качени килограми се получава нещо като престилка на корема от кожата. И единственият начин за премахването й е оперативен.

А когато кожата е просто леко отпусната - нещата могат да се оправят и с кремчета...
Виж целия пост
# 10
Масажор е едно с бодлички или топченца.

Все търся снимки в нета и не мога да намеря.



Слънце, специално за теб Laughing

Виж целия пост
# 11
Обаче, така както го описваш...не мисля, че ще ти помогне който и да е крем Tired
Поне малък да е ефекта пак ще е нещо. Tired
Положението не е чак трагично, но все пак коремчето ми не е много за показване, а преди да забременея имах страхотен плосък корем  Confused
Виж целия пост
# 12
Биби Peace права си, но при мен не е чак толкова зле, вярвам и при Чета.
Чета и при мен беше така, но сега и да го стегна с гимнастика има един "пласт", който стърчи.
Слънце, сфанах за масажора, предполагам, че той разбива мастни натрупвания ако има такива и активира кръвообръщението newsm78
Виж целия пост
# 13
мечтицата, и при мен има под кожата някакъв пласт...не знам какъв е -  мазнинки ли, що ли  newsm78
Ще си взема и масажор, че ме заболява ръката да търкам и размазвам крема, с който се цапотя сега, а вярвам, че с масажор и ефектът ще е по-добър.  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз имам макажор от Орифлейм. Тук можете да го видите http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetail.jhtml?buttonProdMo … TID=jwAccessories ох, не можах да го направя по-кратък линка, извинете. Много по-лесно е с масажен диск, но много боли, което ме кара да мисля, че има ефект, макар да нямам кой знае колко целулит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия