Някой ползвал ли е "кислородна" козметика?

  • 879
  • 10
Ползвалили сте "Кислородна козметика" в едно списание пише за нея, но не се споменава марка или нещо подобно.
била страхотна за пушачи, защото усвояването на кислород било по-лошо, и някой знае ли марка която има такава козметика newsm78
Виж целия пост
# 1
Ами аз съм ползвала кислородния крем на Орифлейм.
Той е нощен има витамин Е и съставки против стареенето и за изчистване кожата от свободни радикали.
Много съм доволна от нещо особено през зимата, за през лятото ще ми дойде силен.
Виж целия пост
# 2
Това си определено маркетинг трик на фирмата. Wink
Все едно, непушачите нямат нужда от кислород. Grinning
То си има и витамини за пушачи. Щото те непушачите нямат нужда от такива.
Айде стига, слушали сме ги тия. Whistling
Виж целия пост
# 3
Не съм.

П.П. Мимка, не се заяждам, но може ли да започнеш да си конкретизираш заглавията. Пишеш редовно и отдавна, а забелязвам, че заглавията ти са все неясни.
Виж целия пост
# 4
Това си определено маркетинг трик на фирмата. Wink
Все едно, непушачите нямат нужда от кислород. Grinning
То си има и витамини за пушачи. Щото те непушачите нямат нужда от такива.
Айде стига, слушали сме ги тия. Whistling
Ми и аз това се чудих, ама нали уж наистина се снабдява по бедно на кислород кожата на пушача затова Ви питам Laughing
Виж целия пост
# 5
Ми ето, точно това е била маркетинг стратегията на фирмата- обърнала си внимание на крема, нали? Направило ти е впечтление, запомнила си го.... Wink
Иначе щеше да звучи като една от многото реклами за козметика и пр. и пр. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не съм.

П.П. Мимка, не се заяждам, но може ли да започнеш да си конкретизираш заглавията. Пишеш редовно и отдавна, а забелязвам, че заглавията ти са все неясни.
Оправих го, голяма съм овца , като прочета какво съм написала и сама се хващам, че не са длъжни хората да знаят какво имам предвид. Мерси за поправката. Wink
Виж целия пост
# 7
Ми ето, точно това е била маркетинг стратегията на фирмата- обърнала си внимание на крема, нали? Направило ти е впечтление, запомнила си го.... Wink
Иначе щеше да звучи като една от многото реклами за козметика и пр. и пр. Simple Smile
Да даже се замислих коя ли фирма ги прави Embarassed Embarassed, там няма реклама на определен фирма, само се споменава, че има на пазара такъв тип козметика.
Виж целия пост
# 8
Да,има такава серия на Орифлейм.Имам нощния,не е лош,но на мен ми е много тежък и мазен,иначе става.
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам такъв хидратиращ крем с кислород подходящ за мръсната градска среда. На Лиерак е и съм много доволна от него. Не пуша, но определено мъсния въздух в София ми съсипва кожата, когато постоя повече време в балкана и ми светва лицето.
Виж целия пост
# 10
Не съм ползвала, но мисля да пробвам, въпреки че не съм пушачка. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия