Някаква информация за фирма "ЯГОДА"

  • 1 411
  • 4
Децата имат бодита и блузки на тази фирма  - много хубави и същевременно евтини. Но аз редовно режа етикетите и освен името сега нямам други координати, а скоро ще трябва да подновявам гардероба на малките...Та ако някой знае нещо за фирмата - къде шие, има ли фирмен магазин, или такъв където се предлагат повече техни дрехи и т.н., моля да каже.
Виж целия пост
# 1
Преди да родя бях купила много хубави дрешки на Ягода от Штъркел.Провери там
Виж целия пост
# 2
В нашия комплект за изписване,бодито беше на Ягода.Поне такъв спомен имам.Не съм сигурна, че всички неща са били техни,но така или иначе са купени от Штъркел,така че провери там!Успех!
Виж целия пост
# 3
Ох, трябваше да пиша по-подробно, но се опасявах да не стане прекалено дълго............Аз от Штъркела съм купувала бодито и блузката, ама там имат малък избор, особено за по-големи деца. Затова исках да намеря фирмен магазин или подобно, че нали се сещате....всички дрешки от миналата година са малки и трябва бълно обзавеждане  Wink все пак благодаря на всички, които се отзоваха, продължавам с търсенето  Hug  Laughing
Виж целия пост
# 4
А защо не погледнеш и в магазин Слънчице?Те май предлагат бълг.бельо на различни фирми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия