Безкофеиновото кафе?

  • 1 014
  • 13
Какво мислите за безкофеиновото кафе....можем ли да си го позволяваме като кърмим или ...?
Виж целия пост
# 1
Не виждам причина да не може. Ти от какво се притесняваш?
Виж целия пост
# 2
Аз нямам опит още с кърмене и черпя сведения засега само от книгите.  Wink Та в една от мойте бумаги изрично пише, че при кърмене не се препоръчва и безкоифеново кафе, тъй като то също съдържало кофеин, макар и в малки количества.
Виж целия пост
# 3
Без кофеин озна4ава без кофеин нали?
Виж целия пост
# 4
Да, може. Аз кърмих 2 месеца дъщеря си и всеки ден пиех безкофеиново кафе. Педиатърката ми беше казала, че няма никакъв проблем.
Виж целия пост
# 5
Аз кърмя вече 5 месеца и 1 седмица и доста често пия безкофеиново кафе (без кофеин си означава без кофеин) и по никакъв начин не се отразява на детето ми, не става по-нервен или нещо подобно. Все пак гледам да не прекалявам с това кафе, защото не е нещо супер здравословно  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И аз си пийвам от време на време безкофеиново. Няма проблем. Виж когато понякога пия истинско кафе беба усеща веднага(да не повярва човек)-плаче и не ще да суче! Shocked
Виж целия пост
# 7
И в безкофеиновото кафе има кофеин, но е в много малки количества и няма проблем да се пие по време на бременност и кърмене.
Виж целия пост
# 8
С моята дъщеря преди 9 години когато се роди и я кърмих,пиех обикновено кафе.Нищо не и се отразяваше.Беше много кротка.
Виж целия пост
# 9
Може, защо да неможе Grinning
Виж целия пост
# 10
И аз пия безкофеиново кафе нищо че кърмя-не съм виждала Мецанка да е нервна от това.
Виж целия пост
# 11
Аз също пия безкофеиново кафе, а от време на време, между кърменията, и кофеиново. Не съм имала проблеми до сега
Виж целия пост
# 12
И АЗ, И АЗ:))
всеки ден...бекофеиново кафе с много мляко, защото така го обичам!!:))))))

немога без кефе просто. миризмата му ме изпълва с добро настроение. Като вляза в магазин за насипно кафе не мисе излиза....

незнам вие как сте....
Виж целия пост
# 13
И аз пиех безкофеиново цели 5 месеца, макар че не ми харесва. В болницата ме посъветваха ако искам  да пия истинско може по едно на ден, но след кърмене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия