Болят ме гърдите

  • 1 231
  • 9
Имала ли е някоя мама подобен проблем?
От началото на бременността до 3-4 месец ме боляха гърдите и доста се оголемиха, след което болката престана. Но от 1-2 дни гърдите ми отново са болезнени. Не са напрегнати, но при допир ме болят и зърната ми са доста чувствителни. Някой има ли представа каква е причината?
Виж целия пост
# 1
Съвсем нормално е за бременността. Гърдите се подготвят за кърмене.
Виж целия пост
# 2
споко
нормално е
и при мен беше така....Simple Smile
Виж целия пост
# 3
като ти гледам лентичката ами ти съвсем скоро ще ставаш мама.
нормално е да се подгптвят за кърмене и да са чувствителни зърната
не се тревожи
успех
Виж целия пост
# 4
Мен пък зърната ме боляха през цялата бременност и бяха много чувствителни. Нормално е Simple Smile
Виж целия пост
# 5
I men me boliaha mnogo. Ginekolojkata mi kaza da slagam topli kurpi (topish v topla voda i slagash; ili puk gi toplish na pe4kata; ili ako imash ot tia gumeni torbi4ki mai e nai-dobre). Susto me posuvetva da maja s kolastrata (ako slu4aino ve4e ti e protekla) zonata okolo zurnoto. Posle ostaviash da zasuhne. Na men mi deistvashe.
Виж целия пост
# 6
И за мен това беше и е голям проблем през цялата ми бременност:(  Направо на моменти вия от болка-други никакви неразположения нямам, но с това така и не се преборих, а и не знам има ли въобще  лек-къде и кой ли не питах но нищо..... Confused:  Дано някои ни просветли нещо по въпроса, макар и на края за мен това ще е голямо облекчение Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Stani
Имала ли е някоя мама подобен проблем?
От началото на бременността до 3-4 месец ме боляха гърдите и доста се оголемиха, след което болката престана. Но от 1-2 дни гърдите ми отново са болезнени. Не са напрегнати, но при допир ме болят и зърната ми са доста чувствителни. Някой има ли представа каква е причината?

През първата бременност нищо не разбрах, но сега се чувствам по същия начин (по отношение на гърдите си) и то отсега още! Не понасям нищо да се опира в тях!
Виж целия пост
# 8
И при мен беше така. Акушерката ми каза да ползвам Linola fett. Вече не ме болят.
Виж целия пост
# 9
Споко и аз съм така...не само гърдите ме болят при допир...
кръста да не ти казвам как ме боли отвреме навреме....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия