Кърмим се вече 1 година!

  • 1 027
  • 25
Благодарение на чудесния форум и на вас, момичета!  Heart Eyes Не усетих кога измина тази година. През нея преживяхме много неща: кърмаческа стачка, нощни изпълнения поради никнещи зъби, целодневно висене по гърдите или пък теглене от тях, вероятност за атопичен дерматит. Научих се да кърмя легнала, да кърмя на открито, започнах дори и акъл да раздавам.  Embarassed С вашата бърза и навременна помощ преодоляхме всичко. Кърменето ни е удоволствие, което се надявам да продължи още дълго. Не винаги ми е било леко, но нещата отминават, идват други на тяхно място. Понякога дори успявам и да се наспя.
Няма нещо толкова удовлетворяващо като моментите на близост с твоето бебе. Едно малко, любопитно пръстче се завира в устата ти, проверява дали носът ти си е още на мястото, изучава всички извивки на ушите ти, опитва се да бръкне в очите ти, тегли косата ти и т.н. И всичко това с пълна уста, от която понякога в залисията изтича една тънка бяла струйка.
Сигурно всяка от вас може да опише такива мигове щастие, а на новодошлите пожелавам скоро да ги преживеят.
Още веднъж благодаря ви, че ви има!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Стейси  Hug
Пожелавам още една година безметежно щастие Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Честит юбилей!!!
А ако знаеш каква тръпка е след още една година  Laughing (шшшшт, чувствителните да не си представят).
Виж целия пост
# 3
Честит ви рожден ден и честит кърмачески юбилей Laughing
Ние вървим по вашите стъпки Grinning
Виж целия пост
# 4
Да ти е жив и здрав юнака Hug
И догодина чакаме следващата тема Mr. Green
Голяма тръпка е с тези едногодишните темички - в залисията човек не усеща как минава времето и като дойде РД на детенце, чак тогава установяваш какво постижение е - голяма гордост, и с право Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Браво! Grinning
Виж целия пост
# 6
Честито и от мен - на двама ви! Присъединявам се към мнението, че след време е още по-голям кеф, понеже на мен специално кърменето започна да ми харесва чак след шестия месец, а като гледам на Цветина през последните два- три месеца вместо да й омръзва, все повече й харесва (за ужас на всички околни Mr. Green)
Виж целия пост
# 7
Поздравления и от мен! Пожелавам ти докато станете на две (и повече), ходещите и зъбати кърмачета да не са чак такава рядкост у нас и да имаш шанса да кърмиш толкова дълго, колкото ти и бебето пожелаете.
Виж целия пост
# 8
Пророних даже две сълзи от вълнение!  Mr. Green  Laughing
Майтап бе, Стейси, не се сърди!  Wink
Виж целия пост
# 9
Браво на вас.И аз искам някога да се похваля със същото.Дай Боже всекиму.
Виж целия пост
# 10
Пророних даже две сълзи от вълнение!  Mr. Green  Laughing
Майтап бе, Стейси, не се сърди!  Wink
Ей, голем си дзвер значи Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Честито, мила Стейси! Честит празник и на Павчо!  newsm59 И аз не мога да повярвам как излетя времето! Grinning
Виж целия пост
# 12
Браво на мама и бебчо!  bouquet Да се кърмите още дългоо, дългооо - до когато имате желание! Grinning
Виж целия пост
# 13
Честит рожден ден на дечко! Желая ви да продължавате с радостните емоции, но не забравяй, че е най-важно на детето до кога ще му се суче, то е кръчмарят в приказката за "сметката и кръчмаря" и поставянето на цели за срокове за кърмене не е най-доброто нещо, което можеш да си пожелаеш. Не че си го написала де   bouquet

След няколко дни не бих пуснала благодарствена тема по същия повод. Колкото и да съм емоционална, намирам че в такива случаи на прилив на благодарност към всички мами, които и на мен помогнаха и продължават да помагат в трудните ми моменти с кърменето, е по-добре да вляза в кърмаческия подфорум и да се опитам да помогна на някоя нова мама със съвет. С нетърпение ще чакам някой ден някоя от тези нови мами да даде съвет на следваща и аз да си спомня, че съм й била полезна, така както сигурно много от старшите тук се сещат, че ме познават отдавна! Това би ми изпълнило сърцето, това ще е другото "благодаря, че ви има"!

Дано не съм прозвучала скептично. Просто съм човек с по-тежки обувки  Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Честито Стейси,
това е наистина повод за радост. Но тръпката наистина е по- голяма когато кърмиш по- голямо дете, което все повече разбира и откликва на твоята любов и нежност. Успех и за напред! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия