някои знае ли

  • 526
  • 2
здравеите сега се връщам от болницата правена ми е снимка на тръбите и ми казаха че са запушени след това като ме гледаха на екограф се оказа че нямало хидросалпинкс което ме радва сега ми предстои лапароскопия да видят дали наистина са запшушени някои може ли да ми каже след като няма хидросалпинкс дори и да са запушени могат ли да се отпушат и може ли с пластика да се оправи нещо и да се забременее нормално моля ви помогнете  ми с нещо направо вече неиздържам ще съм ви благодарна
Виж целия пост
# 1
Лоре, много зависи в коя част са запушени тръбите. В зависимост от това, след лапароскопията, ще ти кажат има ли смисъл от пластика или да се насочваш направо към инвитро. Успех ти желая!
Виж целия пост
# 2
Лоре,съжалявам за резултата.Все пак имате едно зло по-малко - хидросалпингса.Пластика на тръбите могат да ти направят и има няколко момичета в Зачатие,които са с проходими тръби след лапароскопия.Влез там и питай.Ще получиш повече отговори по темата.
И искам да те посъветвам да се довериш на специалист по лапаро,защото това си е операция и то доста сложна,така че ти трябва корифей.Най-важното е да не се отчайваш и да не губиш желанието да се бориш за щастието си.Желая ти щастлива развръзка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия