не се разбира като се напишка

  • 657
  • 7
Детето ми е на 3.5г и се напикава.Стиска през по голямата част от   деня и като се напикае ми казва тогава.Тя ми обяснява че не се осещала.През ноща задължително сме с памперс.В градината също се напикава и по цял ден стои мокра защото я е срам.Дали има някакъв проблем като изследваниата са и много хубави
Виж целия пост
# 1
Щом изследванията са хубави, вярвам че скоро ще го преодолее и  е чисто емоционален проблем. Синът ми също не се притесняваше от това, че се е напишкал - не се оплакваше. Научи се в яслата като гледаше децата. В нашата градина доскоро имаше момиченце с памперси/около3,5 години/. Съвсем скоро изведнъж започнала да си казва и свалили памперсите за няколко дни. Стискам палци скоро да премине и при вас!
Виж целия пост
# 2
Питайте си личния лекар но до колкото си спомням когато детето се напишква така се дава митамин В1 дори 3 пъти на ден в продължение на 1 месец. Увеличавало сетивността на детето.
Виж целия пост
# 3
Спри водата.Давай до 18 ве4ер.
Виж целия пост
# 4
Брат ми имаше такъв проблем преди мноооого години. Лекаря препоръча на нашите да го заведат на море. Не знам дали се препеча или се нагълта със солена вода и йодни пари, но престана да се напикава.
Виж целия пост
# 5
Хора,казвам Ви едно голямо МЕРСИ!Относно В1 наистина ще попитам лакарката,а що се отнася до морето ние живеем там но все пак МЕРСИ!
Виж целия пост
# 6
и стерилна урина да пуснете обезателно
Виж целия пост
# 7
Хора,казвам Ви едно голямо МЕРСИ!Относно В1 наистина ще попитам лакарката,а що се отнася до морето ние живеем там но все пак МЕРСИ!

Няма лошо, стига да се печете на плажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия