Колко дълго Контрактубекс?

  • 2 352
  • 6
Въпросът ми е, колко дълго след секцио се мазахте. Аз почти приключвам с тубичката, а и гледам белега доста избледня.......та вие до кога продължихте?
Виж целия пост
# 1
Гледам, че бебчо е на 4мес - значи и ти се мажеш толкова. Това първата ти тубичка ли е? Доколкото си спомням имаше срок на годност след отваряне на опаковката 3 седмици! Или беше за друго мазило? newsm78 Питай лекаря си, но колкото по-дълго, толкова по-добре!
Виж целия пост
# 2
Ами аз се мазах около 4-5 мес.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Колкото по-дълго, толкова по-добре. Но щом белега ти се е заличил, карай докато свършиш тубичката, пък още една да измажеш няма да навреди. А за по-стари белези се ползва Midocalm
Виж целия пост
# 4
Мазах се с контрактубекс 3 седмици. Белега ми е много блед. Има един друг крем който се прилага след контрактубекса, но аз така и не си го купих, а рецептата вече е в историята. Ако някоя мама се сеща какво са й предписали за мазане 20 дена след контрактубекса да пише.
Виж целия пост
# 5
Аз още се мажа. Смятам да продължа още няколко месеца за всеки случай. Иначе белега избледня доста.
Виж целия пост
# 6
Колкото по-дълго, толкова по-добре. Но щом белега ти се е заличил, карай докато свършиш тубичката, пък още една да измажеш няма да навреди. А за по-стари белези се ползва Midocalm

Сигурно имаш предвид Мадекасол, Мидокалм е нещо съвсем друго Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия