Лятна количка за близнаци?

  • 3 864
  • 20
Търся си лятна количка за близнаци, че моята е на Bertoni и е ужасно тежка, а живеем на третия етаж без асансьор и трябва всеки път да свалям и качвам количката сама, като я нося по стълбите.
Може ли да ми препоръчате нещо подходящо. Без моделите на Chipolino, тъй като тях ги зная, а не са особенно леки.
А ако има някоя мама с по-големи близнаци, която има такава количка и вече не й трябва - да се обажда! Ще бъда най-доволна на този вариант, тъй като не ми се дават луди пари за втора количка, те и без това разходите ни са много...
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
ти видя линовата тема
И нашата е Бертони- по-лека няма от тези масовите марки, само от скъпите Confused
Виж целия пост
# 2
PolarFox ,
за каква нова тема става въпрос? Нещо не разбирам - линка е към моята тема?!?
Виж целия пост
# 3
ето я
Нещо съм сгафила. Embarassed
Виж целия пост
# 4
Незнам каква е цената на бертони, нашата е Пег Перего и беше около 500 лв.
Това е най-удобната и лесно преносима количка която намерихме на пазара. Сгъва се и тежи 8 кг.- ние пък сме на 6 етаж и разгъната не се събира вътре.Така че, се товаря с децата и с количката сгъната. Единственото неудобство е, че я няма никъде на склад в БГ, поръчахме я от Италия чрез една фирма от Пловдив. Лятна е , според мен обаче става и за зимата.Ико искаш координати- насреща съм.
Виж целия пост
# 5
Незнам каква е цената на бертони, нашата е Пег Перего и беше около 500 лв.
Това е най-удобната и лесно преносима количка която намерихме на пазара. Сгъва се и тежи 8 кг.- ние пък сме на 6 етаж и разгъната не се събира вътре.Така че, се товаря с децата и с количката сгъната. Единственото неудобство е, че я няма никъде на склад в БГ, поръчахме я от Италия чрез една фирма от Пловдив. Лятна е , според мен обаче става и за зимата.Ико искаш координати- насреща съм.
Deya, кой модел по-точно сте си купили и си доволна? Аз съм харесала в интернет от същата марка, която цитираш, моделите ARIA TWIN и DUETTE, но събирам мнения и не мога да избера. Първата са на една линия, а втората е тип влакче. Много ще съм благодарна да чуя мнения и за двата вида колички - и положителни и отрицателни. Предварително се извинявам ако темата е била дискутирана.
Виж целия пост
# 6
Според мен варианта двете деца да са едно до друго е по-удачен.
1. Двете са равнопоставени, а не едното отпред, а другото отзад.
2. Когато седнеш някъде, можеш да ги сложиш срещу теб и да си "играете" и с двете едновременно.
3. Могат лесно да се хранят седнали в количката, пак двете едновременно.
Виж целия пост
# 7
Aria Twin е модела който имам аз, т.е. децата са едно до друго и мисля че е по-приятно и за двете.
Количката е страшно лека и много лесна за сгъване и разгъване. Има възможност да стои права когато е сгъната.
Виж целия пост
# 8
Веселина и Deya, благодаря ви за отговорите.
Искам да попитам пак за ARIA TWIN - достатчъчно широко ли им е на бебетата, защото гледах техническите характеристики и дават широчина 76,5 см. Колко време може да се ползва според вас? За колко време ви я доставиха от тази фирма?
Виж целия пост
# 9
Привет,

тъй като живеем на 5 етаж, а асансьора ни е много малък и дори и не всяка единична количка влиза, проблема с излизането навън е.... Е не, че не излизаме почти всеки ден но за сега ги нося двамата едновременно, а количката държим в колата. Но скоро ще трябва да измислям нова система. И за сега обмислям и следния вариант: http://store.babycenter.com/product/hidden_categories/discontinu … mp;scid=SSE:SHPNG

две единични летни колички (тип чадър), които се свързват по между си. една мама ми каза, че това доста улеснило живота и и разходките. при този вариант може едното дете да бъде в количката в асансьора а другото - на ръце. а втората количка сгъната в асансьора. това което ме птитеснява е до колко двете съединени колички ще са маневрени. не, че сегашната ни е много маневрена   Crazy
Виж целия пост
# 10
Ох, и аз го обмислях този вариант за две колички хванаги по някакъв начин заедно. Само трябва да дам задачка на таткото да измисли начина  Mr. Green
И другия проблем е какви да саа количките?
Ти какво си решила?
Виж целия пост
# 11
Ами... още не съм рещила, защото не е наболял въпроса. за сега се справям с варианта - количката в колата и двете деца в порт-бебета на раменете Simple Smile)) тези дни ще ми донесат въпросните connectors и като ги видя и проуча колко струват единичните летни колички, ще реша. Ще пиша пак

Поздрави
Виж целия пост
# 12
Количката е достъчно широка за сега, мисля че поне до към 2-2,5 години ще я ползвам.
Това с единичните колички на мен не ми допада.
Виж целия пост
# 13
 Deya ,много ти благодаря за отговорите,
 искам да те попитам още нещо, нацяло ли пада назад, в смисъл става ли за новородени ARIA TWIN? От кой месец може да се ползва?
Виж целия пост
# 14
здравейте!
Имам близнаци - момиче и момче на 2 месеца и ползвам количка на Peg Perego Duette. Много съм доволна - само предимства  и достойнства на този модел мога да кажа. Ние живеем на 6 етаж и всеки ден я сглобявам, разглобявам и пренасям в асансьор, пътуваме и се събираме в Голф ІІ. Освен това минавам през много тесни места по тротоарите, за което другите модели е невъзможно. Влизаме с количката дори в лекарските кабинети и въобще сме абсолютно мобилни и то с лекота. Количката може да се използва от новородени до 2 годишна възраст. Кошчетата могат да се обръщат в две позиции, така, че децата да бъдат и едно срещу друго, могат да се ползват и за автомобил.
Ако имате възможност горещо ви препоръчвам този модел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия