НужДая лИ сЕ от боЯдиСваНе иЛи нЕ

  • 4 819
  • 40
Много ви моля - помогнете  Hug
Вие сте ми приятелки и знам  Heart Eyes че всеки от вас ще ми даде безценен съвет bouquet

От както забременях косата ми започна много да капе  Sad (и се омазнява на два дни) бях спряла около 2м и половина да я боядисвам - сега този процес се е поуспокоил и не знам какво да правя Thinking
Чудя се дали отново да я изруся или да я направя по тъмна (т.е.кафеникава) като моя ествествен цвят newsm78
Дали да я не направя черничка или на кафеви кичури  newsm78 или червена или да я оставя ей така и да ходя като "Лудото Миче" #Crazy

Всяко едно предложение ще се обсъди с мен и мъжО Laughing Mr. Green понеже тОй казва, че Ша остана без косЪ hahaha
....ама може и да не се обсъди Mr. Green
Искам съвет, защото следващата седмица мисля да се подстрижа малко (или много) и после да я наклепам Laughing

Ето Я и неЯ

...тук показвам колко е тънък косъма ми  Confused


БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Хм, май присъствах на събитието от снимката  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 2
 c кафяви кичури миcля 4e щe ти e дoбрe.
Виж целия пост
# 3
Дидка и аз мисля 4е с кафеникава било то на ки4ури ще си добре.А и е по лесно за подръжка.Ина4е цветът на косата ти на горната снимка е супер.ме4тая си за такъв,но след 4ерната боя която използвам плизо 2 години нищо не хваща  bouquet
Виж целия пост
# 4
аз пък те виждам с медно-руси кичури. на мен пък от бременността косата и ноктите ми станаха супер, ама като родих, мале-мале Stop
Виж целия пост
# 5
Аз гласувам за русото  newsm62
Виж целия пост
# 6
Мисля, че шоколадово кафявото ще ти стои добре,но не на кичури а цялата,а и е по-лесно за поддръжка...хем до лятото ще ти се уеднакви цвета на косата и ако искаш пак ще можеш да си направиш какъвто нюанс искаш кичури.Червеното не ти го препоръчвам,май доста отдавна го избутаха от мода,а и доста зор ще видиш да го пъддържаш хубаво червено,отмива се много лесно, а като гледам светличък ти е цвета и ще ти се налага да се мацаш през две седмици
Виж целия пост
# 7
4м след раждането косата ми беше отврат, капеше много. И от коса до кръста я направих... над ушите. До тогава бех "лусичко" (както казват моите френдове). Оставих я малко с моя цвят, да се възстанови. После пък я къдрих. От по-миналото лято пак ме прихвана манията по "лусичкото", май така се харесвам най-много.

Със Светли руси кичури ще ти отива, но ако искаш да я позакрепиш малко... остави я малко.
Ама съм седнала и аз да давам съвети... аз дет са мацота нон стоп Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Дидке, направи си цвят близък до естественният ти.Косата като и изтощена, това ще е най-добрият вариант!Недай си Боже продължи да капе и след като родиш, искаш-не искаш ще трябва да спреш да я боядисваш.Тогава, ако си супер изрусена, ще станеш като петниста хиена.Винаги ме е отблъсквало в жена прорастнали корени SickТъй, че мисли и за това, така ще дадеш почивка на косата!А и определено на мен ми харесваш с по-тъмен цвят!
 Приятно обсъждане на моето предложение Wink
Виж целия пост
# 9
Диденце, абсолютно съм съгласна с Биляна.  bouquet
Остави я малко да почине.Днес ще се консултирам с Вики и ще ти кажа, какво ми е казала тя.Ще й покажа и снимките.
Виж целия пост
# 10
Мисля, че шоколадово кафявото ще ти стои добре,но не на кичури а цялата,а и е по-лесно за поддръжка...хем до лятото ще ти се уеднакви цвета на косата и ако искаш пак ще можеш да си направиш какъвто нюанс искаш кичури.Червеното не ти го препоръчвам,май доста отдавна го избутаха от мода,а и доста зор ще видиш да го пъддържаш хубаво червено,отмива се много лесно, а като гледам светличък ти е цвета и ще ти се налага да се мацаш през две седмици
Аз съм съгласна с Касиди Grinning Същото бих те посъветвала и аз  bouquet Изчакай с русото докато родиш. Но внимавай много с това червено, защото после няма да можеш да се изрусиш ако се наклепаш.
Виж целия пост
# 11
в никакъв случай черно!после ще питаш как да махна черното Simple Smile а то не се маха...цвят близък до естествения и я остави да почива,ако много ти се прииска да си промениш цвета по-добре с оцветяващ шампоан,пяна или там каквото има Simple Smile
Виж целия пост
# 12
по-тъмно  newsm11  newsm25 направих такава грешка докато бях бремена и след второто къпане боята падна след това се разрових в форума и разбрах , че е трябвало да сложа светла боя за да има ефект такаче пробвай друг нюанс на русо или светло кафяв ако искаш да разнообразиш
Виж целия пост
# 13
дидка, аз съм за меден цвят на косата ти с една идея по-тъмни кичури, които визуално ще излъжат за обемност на прическата
освен това, като я боядисаш от боята косъма ще се поизсуши и няма да се омазнява на два дена поне в началото Wink
 Grinning
Виж целия пост
# 14
И аз съм за кичури, но не руси, а два-три тона по-светли от естествения ти цвят. Така след раждането и да не ги боядисваш, няма да стои грозно. Успех и да се покажеш после Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия