По колко дупки имате на ушите

  • 4 807
  • 93
Аз имам по една и сега понеже ми се струва още рано да пробия ушите на дъщеря си, се замислих дали да не свърша тази работа върху моите уши, но дали няма да стане понатруфено се чудя  newsm78, хич не харесвам да се прекалява с бижута  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ами аз имам много- 2 на едното и 4 на другото. Спомени от гимназията Crazy Тогава носех много малки халки или топчета. Сттоеше добре.
Виж целия пост
# 2
Аз имам 3 дупки. Сложила съм си мънички златни, гравирани халки. Ми не е претруфено, според мен. Всеки си има вкус.
На дъщеря ми й пробихме ушите на 9 месеца.
Виж целия пост
# 3
В 10-ти клас имах смелостта(сега къде ти такава Crazy) да си пробия саморъчно с обикновена игла втора дупка, но само на едното ухо. Носех малки халки, бяха много модерни Mr. Green.
Виж целия пост
# 4
На едното ухо имам една дупка, а на другото - 3 дупки. Нося малки камъчета на двете допълнителни дупки и хич не стои натруфено. Много шик е даже Flutter
Виж целия пост
# 5
И аz имам три (обЩо). На мен ми харесва.
Виж целия пост
# 6
по една на всяко, ако можех сега - не бих си пробила и една дупка  Peace
за мен е адски шик жена с непробите уши, ама никога непробивани, а не просто със зараснали дупки, пък е и супер рядко  Whistling
Виж целия пост
# 7
5 общо, но не нося обеци в момента, а и дупките май са се запушили newsm78
Виж целия пост
# 8
Винаги съм имала само по една дупка на ухо.
Въпрос на вкус.
Преди години (може и сега да има Wink), имаше един халкички, които се поставяха на ухото като втора обица, не е нужно да имаш дупка, а сега има и самозалепващи се камъчета.
Виж целия пост
# 9
На едното ухо имам една дупка, а на другото - 3 дупки. Нося малки камъчета на двете допълнителни дупки и хич не стои натруфено. Много шик е даже Flutter

И при мен е така. Sunglasses
Виж целия пост
# 10
На едното две,на другото три.Но от няколко години не ги ползвам всичките.
Виж целия пост
# 11
И аz имам три (обЩо). На мен ми харесва.
Също  Peace
Виж целия пост
# 12
На едното 5,а на другото 3...всички собственоръчно пробивани  Laughing
всякак е добре...зависи какви обици носиш-може и да е шик,а може и да е отвратително  Peace
Виж целия пост
# 13
Една на едното и две на другото, в случаите, когато имам време да си сложа обици Simple Smile нося две малки бели камъчета-лично на мен много ми харесва!
Виж целия пост
# 14
На едното ухо имам 3, на другото 1. В момента обаче нося само две обици - голями халкички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия