бледа черта

  • 1 023
  • 6
момичета, не ми е закъсняло още, днес-утре принципно трябва да дойде, даже имам от 4 дена предменструални симптоми долу, а и днес базалната ми температура падна от 37 на 36.8, обаче много ме яде отвътре и реших да направя тест (ClearSystemTest), макар и със следобедна урина. Сега седя и се дзверя срещу една мноого бледа втора черта. След като натопих лентата, не веднага, но все пак се появи ярка първа и след още 1-2 минути въпросната втора изникна като гъба. Мислите ли, че може да е грешка?
Виж целия пост
# 1
Повтори теста утре сутринта и ще видиш ако пак я има, може да ти честитиме, а за температурата си признавам, че не съм много наясно, някое от другите момичета сигурно ще се включи!
Виж целия пост
# 2
maiska по-добре изчакай ден два, да имаш все пак закъснение и си направи тест, рано сутрин с първата урина.
Виж целия пост
# 3
Аз преди известно време имах много бледа втора черта, която се появи 20 минути след потапянето в урината. Вторият тест не отчете нищо. Само че бледата чертичка вече направи половин годинка Mr. Green
Пробвай се утре сутринта пак. Със сутрешната урина би трябвало да се разбере най- добре.
Виж целия пост
# 4
И аз като момичетата съм за тест утре сутрин. И да се похвалиш, миличка. Praynig
Виж целия пост
# 5
Аз също имах доста бледа чертичка при последната бременност. Може би няма значение колко наситен е цветът. Все пак наистина е най-разумно да направиш тест със сутрешна урина. Стискам палци и утре да има втора чертичка. и да се похвалиш, ей!
Виж целия пост
# 6
Понеже и в форума на майките има пусната тема тази тук я заключвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия