За миенето на зъбките.

  • 461
  • 14
Здравейте!
Какво количество паста за зъби се слага върху четката? Купих комплекта на "Ненедент", но на опаковката не пише нищо. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Колкото грахово зърно- детска паста, защото другите са с повечко флуор и може да прекалиш, ако му правиш и профилактика. А "големите" пасти имат и абразив
Виж целия пост
# 2
ами аз слагам на половината на силиконовата четка, значи наистина горе долу колкото грахово зърно.
Виж целия пост
# 3
ами аз слагам на половината на силиконовата четка, значи наистина горе долу колкото грахово зърно.
newsm10
Виж целия пост
# 4
Добре, ами как им изплаквате после устенцата?Аз на моя син му ги мия без паста,само с вода и четката.
Виж целия пост
# 5
Аз да се похваля вече се научихме да си мием зъбкине- нищо че плиска вода навсякъде. По въпроса за пастата слагам и аз долу-горе колкото грахово зърно
Виж целия пост
# 6
И аз слагам, колкото грахово зърно, но докато ги изтъркаме и пастата вече е изядена. Още е малка Вики  и не разбира, че трябва да се плакне. Педиатърката ни каза, че няма проблем, като я гълта, защото в детските пасти няма вредни за стомахчето съставки. Паста и четка съм взела на Колгейт.
Виж целия пост
# 7
не я изплаква. Все пак това е детска паста и може да се гълта.
Виж целия пост
# 8
Слагам на цялата повърхност на четката, но тя е много мъничка.
Устата му ги изплаквам с ръката си и вода, по точно измивам. Няма друг начин.
Виж целия пост
# 9
Аз още не използвам паста. Обтриваме зъбките само с четка и се правим че слагаме паста в/у четката, защото не мисля че има нужда да яде и паста за зъби, което ще е неизбежно ако й я сложа. Това беше и мнението на нашият зъболекар, да поизчакам с пастата в/у четката. Hug
Виж целия пост
# 10
Ненедент е безопасна при поглъщане, аз също мия зъбките на малката с такава паста. Слагам колкото грахово зрънце понякога и по-малко. За изплакване и дума неможе да става при нас, ако и дам водичка я изпива послушно Grinning, процедирам така: изплаквам четката и търкам без паста, така няколко пъти.
Виж целия пост
# 11
И при нас процедурата е съ6тата, пастата се изяжда, води4ката се изпива..., ина4е процедурата ни е лубима и задължителна увертура преди лягането  Hug
Виж целия пост
# 12
Дияна ползва ел. четка за зъби, накрайника е кръгъл, и не е много голям. Поставям паста на целия накрайник, но количеството вярно ще излезе колкото грахово зърно.
Виж целия пост
# 13
ами аз слагам на половината на силиконовата четка, значи наистина горе долу колкото грахово зърно.
newsm10

 Peace
Виж целия пост
# 14
И аз слагам мъничко като топченце грахово зърно  Peace

[/tt]
не я изплаква. Все пак това е детска паста и може да се гълта.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия