Каква форма на обувки ще са модерни тази пролет?

  • 12 757
  • 215
Купих си остри обувки с тънък ток 5 см, велур, тъмнокафяви . Но се питам дали и този модел ще са модерни, защото навсякъде има обувки тип пантофки (даже и на висок ток)- кръгли отпред. А аз не мога да се възприема с такива...

Моля, пуснете сайт с пролетни колекции обувки.
Виж целия пост
# 1
Явно заоблените ще са на мода, но и аз хич не се възприемам с тях, така че няма да съм модерна! Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Тъпи и много заоблени отпред. Точно моят модел. Мисля да си купя няколко чифта Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Виж целия пост
# 4
Ето какви обуща са модни, според Брайт.
Виж целия пост
# 5
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Аз с висок ток не съм виждала. По-скоро са равни обущета- затова казах- мой тип Mr. Green
Говоря за ето този тип обувка (никой да не гледа, че съм с 2 разнични чорапа Naughty)
Виж целия пост
# 6
Явно заоблените ще са на мода, но и аз хич не се възприемам с тях, така че няма да съм модерна! Mr. Green
Май и аз няма да се вписвам в модните тенденций
Виж целия пост
# 7
Тези обувки тип "пантофка" са ми просто ужасни  Sick Много бабешки изглеждат...демоде ще съм явно Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Аз с висок ток не съм виждала. По-скоро са равни обущета- затова казах- мой тип Mr. Green
Говоря за ето този тип обувка (никой да не гледа, че съм с 2 разнични чорапа Naughty)

 hahaha  никой не видя  smile3520

И на мен този тип ми харесват, ама и с ток, поне малък, че без ток не мога.

ето тия например 
Виж целия пост
# 9
Много ме кефят заоблените (само с ниска подметка!), харесала съм си към 4 чифта, ама... Sad събирам от детски надбавки...
Виж целия пост
# 10
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Аз с висок ток не съм виждала. По-скоро са равни обущета- затова казах- мой тип Mr. Green
Говоря за ето този тип обувка (никой да не гледа, че съм с 2 разнични чорапа Naughty)

по темата хич не ги харесвам този тип обувки. на всичко отгоре велура е на мода и са ми много кичозни, катарами, капси, камъчета, кожички и тн....

Обаче точно тва видях, а като го прочетох се върнах пак да проверя Joy
Виж целия пост
# 11
И на мен ми е много актуална тази тема, даже щях аз да пускам такова питане, ама си ме изпреварила. Mr. Green

Ходих, гледах по магазините, ама нещо не мога да си харесам обувка. Thinking
Още повече, че навлиза модата на 3/4 панталони и дънки, та ми е чудно те пък с какво ще вървят? newsm78
А, бе, искам универсална обувка- за дънки, пола, панталон и пр.  HugЕлеганта при всички положения. Naughty
Тип гуменки, маратонки, кец не нося! Naughty
Виж целия пост
# 12
Ето какви обуща са модни, според Брайт.
Въх, егати бабешките обувки! hahaha
Т'ва бих го носила само в къщи на закрити врата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Пробвах от пантофките и на ток, и равни. Е, не мога да се възприема- наистина! Не ми отиват и затова си купих остри...
Виж целия пост
# 14
Покажи ги, де! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия