Визи за 6татите, каква е процедурата от Канада (Квебек)

  • 486
  • 5
На някой налагало ли му се е да се занимава с подобно удоволствие и наясно ли е с процедурата, а за колко време става номера, как и къде...мерси предварително за информацията... Peace
Виж целия пост
# 1
Да, вадихме преди година и половина. Виж тук: http://www.bgcanada.com/phpBB2/viewtopic.php?t=6926&highlight=%E2%E8%E7%E0
Виж целия пост
# 2
Вадихме преди 3-4 години. Процедурата не помня, дано линка на Снежи ти помогне. Мисля, 4е имаше неписано правило - минимум 6 месе4ен престой и стабилна работа в Канада. Демек здрави връзки за връщане.

Това, което ме изненада, беше надменото, полицейско отношение на служителите в посолството. Третираха ни на приниципа "виновен до доказване на противното". Не ми се стори у4тиво, в сравнение с канадската любезност, с която бързо се свиква. Да не споменавам, 4е бяхме единствените "бели" в залата. Как ли са третирали другите  Thinking

Обадиха се да проверят дали работим там, където сме заявили. Не взеха нищо за 4иста монета. Няма лошо, тяхно право е да проверят. Просто отношението беше неприятно.

Споделям моя опит, за да знаеш какво може да о4акваш. Не е задължително и при вас да мине така.
Успех.
Виж целия пост
# 3
С нас пък се държаха много любезно. Само дето много се чака по различните опашки.
Иве, най-добре е да си запазите час през интернет и после с документите направо на място. Да не сте хвърлили око на "Disney world"?
Виж целия пост
# 4
На този адрес си взимаш дата за интервю   https://www.nvars.com , за което веднага онлайн трябва да платиш 10 или 15 $ не помня ве4е колко. Те ти изпращат плик със формуляри, с които отиваш на срещата. Там  взимат по 100CAD (кеш) на 4овек(ако си взел щатски долари ще те изпратят да ги обърнеш в канадски). На срещата носиш последните 3 пейслип-а от полу4ените 4екове за работа или ако имаш договор подписан за работа(да си работил най-малко 6 месеца на бяло). Както е писала Гери трябва да покажеш здрави връзки за връщане.
И с нас се държаха любезно, единственния проблем беше едно у4удващо съвпадение- жена с моите 3 имена  #Crazyбеше кандидатствала за виза и й е било отказвано. Направихме по-подробно доуто4нение къде сме били и какво сме правили през въпросната година и проблема беше решен. Същия следобед си взехме паспортите с 10 годишни визи.
Успех и от мен!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, моми4ета, дове4ера 6те се позабавлявам с този сайт  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия