за дървените букви и пъзели на KROKITOYS

  • 785
  • 13
Здравейте,

дали някой е вземал за детето си дървените букви или пъзели на KROKITOYS. Натъкнах се на тях в една книжарница на ул."Граф Игнатиев" и направо се захснах... мисля да си купим няколко... но тъй като детенце е още малко се чудех, за каква възраст са подходящи и дали въобще се харесват на децата?! Някой дали вече е имал опит в тази насока  Flutter
Виж целия пост
# 1
Зависи колко функционалности има, понякога ги правят така че и за едногодишно дете са полезни и интересни Wink. С напредване на възрастта се използват и останалите възможности – да се групират/разделят елементите, да се свързват/наслагват и т.н.

Аз съм голям фен на такива играчки – мултифункционални, в началото са интересни защото тракат или имат дупки Mr. Green, а после постепенно стават и образователни, защото всяко елементче си има другарче или място, което трябва да се открие.
Ние имаме подобни на Симба – дават ги за след 1г, но пълните възможности на играта едно дете (според мен) ще използва на 3-4г.


http://www.simbatoys.de/world_of_toys/eichhorn/index.html

Ако можеш опиши ги по-подробно, или дай някоя примерна снимка?
Виж целия пост
# 2
Слави........ ти си музика за моите уши... или в случая очи  Grinning
има три вида:

едните са големи букви с допълнителни цветни елементи, например буквата А е акула, Б с бик и т.н.

има и пъзели.. например 3 прасенца, които влизат едно в друго и са с различни цветове... и така лъв, лебед, таралеж, който носи на гърба си ябълка и круша  Grinning

има и по-сложни компоции на пъцели

ще гледам да ги снимам, но не съм сигурна как да кача картинката тук в темата, адокато това стане в този сайт има снимка на буквите

http://www.traditzia.bg/products.html#prod

на опаковката пише че имат сайт, но за съжаление не се отваря Confused
Виж целия пост
# 3

Хей, тези играчки на Симба са страхотни !!!!!!!!! Аз не съм подозирала за тяхното съществуване... кажи от къде могат да се купят... досега не съм ги срещала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Ааа имаме подобни на буквите  smile3521 – даже цифри и букви, които се пъхат в отвори.
За момента вършат следната работа – Зори се учи как да ги измъква, но не според предназначение Mr. Green. Очаквам тия месеци да се научи да ги напъхва в който и да е отвор и до 1година да ги напъхва в правилният Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Докато стигнем до цифрите като цифри и буквите като букви бая пот ще се лее hahaha, но важното е че вече вършат работа

За пъзели обаче мисля че няма да са им интересни още newsm78, зависи де дай да им хвърлим едно око Wink
Виж целия пост
# 5
пъзелите са страхотни - започна да играе с тях на около година и девет месеца и още не са й омръзнали - и са здрави!  Grinning
Виж целия пост
# 6
пъзелите са страхотни - започна да играе с тях на около година и девет месеца и още не са й омръзнали - и са здрави!  Grinning

указва се че има много интересни креативни неща за деца произведени в България ! Аз определено съм приятно изненадана, от книжките, пъзелите и много други помагала, които видях в книжарницата
Виж целия пост
# 7
....... Натъкнах се на тях в една книжарница на ул."Граф Игнатиев"......

Лелеее супер са..къде точно се намира тази книжарница?

Дали ги няма в Комсед тези неща newsm78
Виж целия пост
# 8
Имаме няколко от буквите и вече са потрошени, но голяма игра пада....заради тях научи буквите , вече познава В, П, М, Т, О, Е, И, Л, Щ......сочи ми ги сам и ги произнася...направо изпада в захлас и сега навсякъде като види буква- сочи я и крещи" В-в-в", например

Като порасне пак ще му ги купим.........ние ги взехме от Премама за 5 лв, но в Малкия цум ги има за по 3, 50 лв.......изобщо в малкия цум има супер играчки, но за по- големи, включително супер миниатюрни малки тухлички, керемидки от глина към тях цимент и всичко, за да се построи истинска малка къщичка.......

При вас на каква цена са?
Виж целия пост
# 9
Имаме няколко от буквите и вече са потрошени, но голяма игра пада....заради тях научи буквите , вече познава В, П, М, Т, О, Е, И, Л, Щ......сочи ми ги сам и ги произнася...направо изпада в захлас и сега навсякъде като види буква- сочи я и крещи" В-в-в", например

Като порасне пак ще му ги купим.........ние ги взехме от Премама за 5 лв, но в Малкия цум ги има за по 3, 50 лв.......изобщо в малкия цум има супер играчки, но за по- големи, включително супер миниатюрни малки тухлички, керемидки от глина към тях цимент и всичко, за да се построи истинска малка къщичка.......

При вас на каква цена са?

аз за първи път видях буквите в книжарницата на ул.Граф Игнатиев, на спирката на трамвая, малко преди ул."Раковска". Цената на една буква беше около 5 лева

сега се обадих на телефона, който е на етикета на пъзелите и се указа, че производителите са склонни да продават ми продадат директно с отстъпка буквите на цена 3 лева  Laughing
много съм доволна.. още повече след като така добре се възприема от децата.... аз първоначално бях по-скептична... много абстрактни ми се струваха тези букви.

Можеш ли да кажеш на каква възраст за първи път даде на детенце да си играе или занимава с буквите  newsm78
Виж целия пост
# 10
Не си спомням, може би на вашата възраст.....имахме си една игра- той вдига буква а аз викам" АААААААА", " бЪЪЪЪЪЪ" и така.......после се научи да ми вдига ту една ту друга по- бързо и по- бързо , до полуда...и си падаше от смях......

Я напиши телефона и интернет адреса им, че ги нямам, моля
Виж целия пост
# 11
Не си спомням, може би на вашата възраст.....имахме си една игра- той вдига буква а аз викам" АААААААА", " бЪЪЪЪЪЪ" и така.......после се научи да ми вдига ту една ту друга по- бързо и по- бързо , до полуда...и си падаше от смях......

Я напиши телефона и интернет адреса им, че ги нямам, моля

Веднага !
имат само един мобилен тел:0887241806

а интернет адреса не им работи
имат имейл: info@krokitoys.com
Виж целия пост
# 12
Много благодаря Grinning
Виж целия пост
# 13
само да внеса уточнение: буквите ми ги предложиха на цена 3.30 лева, а пъзелите на цена 6 лева... не можах да се спазаря за по-добра цена... но все има разлика  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия