как се използва термалната вода

  • 10 367
  • 23
Девойки, оказах се притежателка на два броя термална вода Ла Рош-Позе (даваха ги като бонус към закупен продукт на фирмата). Досега не съм ползвала и затова се чудя как точно се употребява - кога се пръска върху лицето, после попива ли, след това ли се маже крема???

Благодаря ви, гърлс, приятен ден   bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей  Flutter
Термалната вода се използва по-широко в салонните процедури. По принцип тя има за цел да освежи кожата, овлажнявайки я леко, и така я прави по податлива на следващите процедури (или козметични продукти). Използвай, например, след дегримиране и почистване/измиване на лицето, преди да нанесеш по-дълбоко почистващ продукт (ако ще го правиш), или преди някаква подхранваща маска, или преди почистване на комедони .... Преди нанасянето на крайния продукт - пак може. Изчаквай я да изсъхне сама - не я попивай.  Wink

Ами това е.
Желая ти   bouquet кожа!
Виж целия пост
# 2
Отделно аз съм ползвала термална вода и при дълъг път- много освежава кожата.
Много хубаво нещо  е това термалната вода, ей Laughing
Също така, преди да си сложа дневния крем също съм се пръскала, изчакваш да попие и нанасяш дневния крем.
Подсети ме, че ще  е добре да си взема отново Hug
Най- доволна съм от тези на Ла Рош- Посе, за която и ти говориш, и от тази на Авен. Peace
Виж целия пост
# 3
Някои така фиксират грима.
След пудрата леко впръскване и гримът се запечатва на лицето. Hug
Не съм пробвала обаче. Малко ми е неспецифично да си пръскам в лицето Sunglasses Wink.
Иначе моите уважения към термалните води, изобщо Peace
Виж целия пост
# 4
Някои така фиксират грима.
След пудрата леко впръскване и гримът се запечатва на лицето. Hug

Аха, това тоже Hug
Виж целия пост
# 5
Аз съм много, много доволна от термалната вода на Ла Рош, сега ползвам тази на Авен, но отзивите ми не са толкова добри. Иначе си я пръскам, след като съм си си почистила сутрин и вечер лицето вместо тоник преди да сложа крем. Чувала съм, че може да се ползва по всяко време на деня  върху крема и грима, независимо че лицето не  е току що почистено.
Виж целия пост
# 6
Ей, звучи супер! А моите отлежават изобщо неизползвани от Коледа насам!

Започвам пръскането!
Виж целия пост
# 7
 И аз имам 2 вида термални води. Едната на Авен ( не ЕЙВЪН!), другата на Виши. Знам, че се пръска върху грима, но тъй като аз много рядко се гримирам от-до, та си  я пръскам директно върху кожата на лицето, от разстояния, че да стане на много ситни капчици. Проблема при мен е, че много рядко се сещам за термалната си вода...
Виж целия пост
# 8
За летните жеги е супер за освежаване на лицето  Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Аз използвам термалната вода за запечатване на грима. Тъй като се мажа със всичко както си пише по книгите :фдт, коректор, пудра, руж и т.н., понякога имам усещането на напластяване и тежест върху кожата когато се гримирам, но то изчезва след като се напръскам с термалната вода. Имала  съм на Ла Рош, Виши, в момента съм на Авен, и на Авен пулверизатора най-ми допада  Satisfied Понякога се пръскам и без да съм гримирана, много освежава  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз за освежаване  я ползвам, не знаех, че запечатва грима  Embarassed Обаче самите дерматолози си признавт, че българската е не по-лоша! Веднъж чух проф. Странски да казва да една пациентка да пробва да се плиска с българска минерална вода, вместо Авен ( там раздават Авен безплатно на пациентите, поне така беше преди 2 години  Shocked ) Само дето не е с пулверизатор...
Виж целия пост
# 11
Аз за освежаване  я ползвам, не знаех, че запечатва грима  Embarassed Обаче самите дерматолози си признавт, че българската е не по-лоша! Веднъж чух проф. Странски да казва да една пациентка да пробва да се плиска с българска минерална вода, вместо Авен ( там раздават Авен безплатно на пациентите, поне така беше преди 2 години  Shocked ) Само дето не е с пулверизатор...
Взимаш си най-обикновен пулверизатор и готово  Laughing
Виж целия пост
# 12
по време на бременността ползвах само такава. от кремове ми ставаше много мазна.
и повреме на път със самолет е супер.
Виж целия пост
# 13
Лятото не се разделям с термалната си вода. Зимата я ползвах  за освежаване във  фитнеса. Също и за  фиксиране на грима я ползвам. Имам няколко- Evian, Avene, Decleor- парфюмирана,защото е с билки .Имам и още една- която е с морска вода-солена.
Виж целия пост
# 14
E, само такова нещо нямах! Crossing Arms Много сте лошиии Mr. Green Ще ме разорите... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия