Най-добрата мама е моята

  • 1 370
  • 39


Много целувки от нас  bouquet
Виж целия пост
# 1
Джем4е,това е Алекс4е на амейката,нали ?
Ти ли си го снимала ? Много е готина снимката  Blush А снимка на Сари4ка няма ли ? Crossing Arms Wink Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
 #Shocked

Каква снимка!!!! Това направо е страхотна снимка!

Направо съм  smile3505
Виж целия пост
# 3
ШуШко, страхотен Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Джем4е,това е Алекс4е на амейката,нали ?
Ти ли си го снимала ? Много е готина снимката  Blush А снимка на Сари4ка няма ли ? Crossing Arms Wink Heart Eyes
Дирокова, да, това е zетят  Joy
Амейката е най-добрият 4овек, който поzнавам
и исках по някакъв на4ин да я zарадвам, колкото и тривиален да е.  Hug

Ето и линк към Попарата http://photo-forum.net/imgs/109/m_1142961570_liubopitko_5cm.jpg  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Джем4е,това е Алекс4е на амейката,нали ?
Ти ли си го снимала ? Много е готина снимката  Blush А снимка на Сари4ка няма ли ? Crossing Arms Wink Heart Eyes
Дирокова, да, това е zетят  Joy
Амейката е най-добрият 4овек, който поzнавам
и исках по някакъв на4ин да я zарадвам, колкото и тривиален да е.  Hug

Ето и линк към Попарата http://photo-forum.net/imgs/109/m_1142961570_liubopitko_5cm.jpg  Simple Smile

Моме,снимката е маниаШка  Heart Eyes Обожавам 4ерно бели снимки. Дирока и той беШе наЩракал една лента на Джуджето като беШе беба. Да я нацелуваШ много малката бубка от нас аи зетко ви като го видите. Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 6
все о6те се у4а...
6те нацелувам вси4ки бебоци с най-огромно удоволствие   newsm44  love001
На теб и Джулия прегръдки, целувки и ви 4акаме, айде smile3521  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 7
все о6те се у4а...
6те нацелувам вси4ки бебоци с най-огромно удоволствие   newsm44  love001
На теб и Джулия прегръдки, целувки и ви 4акаме, айде smile3521  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug


Ми Ще гледам да организирам възможно най_скоро ... И на мен много ми се идва  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Страхотни са хлапетата  Hug
Дано и аз да успея да се организирам тая година да ги видя и на живо   bouquet
Виж целия пост
# 9
Ми Ще гледам да организирам възможно най_скоро ... И на мен много ми се идва  Hug Heart Eyes
Гледайте да се органиzирате, да не вzемем ние да дойдем, 4е тогава...  hahaha Joy
Виж целия пост
# 10
Страхотни са хлапетата  Hug
Дано и аз да успея да се организирам тая година да ги видя и на живо   bouquet
Хайде, де, теб пък откога те 4акам...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ми Ще гледам да организирам възможно най_скоро ... И на мен много ми се идва  Hug Heart Eyes
Гледайте да се органиzирате, да не вzемем ние да дойдем, 4е тогава...  hahaha Joy

Айде де...  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Много са ви сладки бебоците, мацки, целувки и от мене  Hug
Виж целия пост
# 13
ейййй, как си говорят zад гърба ми Hug Heart Eyes, а аz чак сега се включвам да виидя какво става.... Embarassed
Джеми, благодаря от цялото си сърце   bouquet  bouquet  bouquet
Госпожо Дирокова, до кога ще да ви чакаме ? да не вzемем вярно ние да дойдем , че ще се чудиш какво ти е дошло до главата  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Ей страхотни са  Hug Heart Eyes Simple Smile
Да са ви живи и здрави хлапетата и много да ви радват.
Абе само да се затопли и ние ще палнем колицата за Цюрих. Party

Джеми, я разкрий тайната на черно-бялата фотография. С нормален апарат и лента ли става? хич ме няма в тая област....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия